Herbata konopna INNUBIO Hemp Tea Classic w sklepie DuoLife od lipca 2023

Herbata konopna INNUBIO Hemp Tea Classic

Herbata konopna INNUBIO Hemp Tea Classic to wyselekcjonowane, polskie kwiatostany konopi włóknistych Cannabis sativa L.

Herbata konopna
(INNUBIO Hemp Tea Classic)

30 saszetek ekspresowych

Kliknij „Kup teraz”
i przejdź do sklepu Producenta.

Poznaj składniki, którymi cechuje się nasza Herbata konopna INNUBIO Hemp Tea Classic

Kwiaty konopi włóknistych (Cannabis sativa L.)

to roślina, która pierwotnie pochodzi z Azji. Obecnie uprawiana jest na całym świecie, również w Polsce. Konopie siewne (inaczej włókniste) zawierają wiele różnych cennych substancji. Należą do nich przede wszystkim kannabinoidy, witaminy (A, z grupy B, a także C, E i K). Zawiera także składniki mineralne (takiej jak: żelazo, sód, fosfor, siarka, potas, magnez, cyna, wapń, mangan, krzem, miedź, bor oraz jod). W konopiach można znaleźć również kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 oraz: fitosterole, kanniflawiny, terpeny, fosfolipidy seskwiterpeny, chlorofil, olejki eteryczne, a także błonnik pokarmowy. Zawierają wiele cennych aminokwasów takich jak: metionina, cysteina czy też arginina.

Dzięki zawartości tak wielu cennych składników mogą wspomagać utrzymanie równowagi emocjonalnej organizmu oraz sprzyjać utrzymaniu optymalnej jakości snu i dobrego nastroju.

Poznaj jakość naszych herbat

Konopie włókniste, z których wykonane są nasze herbaty, uprawiane są z najwyższą starannością, z poszanowaniem surowca i bez użycia jakichkolwiek pestycydów, nawozów sztucznych i GMO na każdym etapie uprawy. Wolna od zanieczyszczeń, żyzna gleba klasy I, a także ręczna obróbka surowca gwarantują najwyższą jakość produktu końcowego.

Sposób parzenia herbaty konopnej Innubio.

Aby wydobyć z niej najważniejsze właściwości oraz odpowiedni smak i aromat, istotny jest sposób jej przygotowania.

Czas parzenia:

1-3 minuty

Temperatura parzenia:

85°C

Dzięki temu herbata charakteryzuje się delikatnym, ziołowym smakiem. Według uznania można podawać ją z cukrem, cytryną lub stewią.

Jak kupować taniej produkty konopne Innubio?

Herbata konopna INNUBIO Hemp Tea Classic dostępna jest w sklepach internetowych DuoLife, z wysyłką bezpośrednio od Producenta (kliknij w przycisk powyżej, by przejść do takiego sklepu).

Można ją zakupić w trzech różnych cenach:

Jako Klient, bez zakładania konta w cenie 60 zł za opakowanie 30 saszetek (2 zł / szt).

Zakładając Konto Klienta Preferowanego otrzymasz rabat już na pierwsze zakupy i nabędziesz o w cenie 51 zł (1,70 zł / szt).
Za ten zakup otrzymasz od razu 14 punktów. Po uzbieraniu 250 pkt (w jednym lub kilku zamówieniach) możesz bezpłatnie i bez zobowiązań, zmienić status konta z Klienta na Klubowicza. Dzięki temu otrzymujesz jeszcze niższą cenę 42 zł (1,40 zł / szt) i wiele dodatkowych promocji.

Zalety herbaty konopnej Innubio Classic

Zalety herbaty konopnej Innubio classic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *