MLM praca i pierwsze kroki w MLM. Wizja DuoLife

MLM praca i pierwsze kroki w MLM

MLM praca i pierwsze kroki w MLM. Jeśli chciałabyś potraktować MLM jako pracę i czerpać z niej dochód, to pamiętaj, że jak to w każdej pracy trzeba będzie nie tylko zastanowić się na co wydasz zarobione pieniądze… Ale także trzeba nauczyć się i podjąć pracę.

Zacznijmy od początku.

MLM = praca?

Tak, czy nie? Jak myślisz? Czy MLM to tylko zabawa dla studentów, bo przecież zarabiają tylko Ci, na górze… Czy może jednak jest to sposób na uczciwe zarabianie pieniędzy?

Tak wiem, co pomyślałaś… „MLM – Biznes sieciowy”, „zarabianie pieniędzy” i na dodatek „uczciwe” – to za dużo na jedno zdanie. 😉 Z doświadczenia powiem Ci, że tak – można te wszystkie 3 określenia zamieścić w jednym zdaniu.

Najczęściej nie wierzą w to osoby, które mają w sobie jakieś przekonania i nie do końca rozumieją, czym naprawdę jest ten biznes.

Pierwsze kroki w MLM

W biznesie sieciowym tylko niewielki procent ludzi odnosi sukcesy. Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego?

W takim razie co trzeba zrobić, by odnieść sukces w MLM? Od czego zacząć?

Nowa praca = szkolenia.

W pracy, w biznesie tradycyjnych musisz zacząć od szkolenia (stanowiskowego, BHP, czasem innych, dodatkowych).

Tak samo jest u nas (w naszym Zespole). Współpracę zaczynasz od szkolenia startującego. W naszej strukturze opracowane mamy szkolenie startujące.  Opracowane zostało przez Norberta Warzyszyńskiego – Vice Presidenta naszego Klubu. Współpracujemy z Nim bezpośrednio, więc wiemy jak szkolić nowe Osoby, by nie traciły czasu na poszukiwanie swojej drogi i popełnianie błędów w MLM, których ogromną liczbę można zaobserwować (zwłaszcza w internecie).

Przekonanie.

To kolejny krok bez którego nie rozpoczniesz owocnej pracy w biznesie sieciowym. Mówimy o tzw. moście wiary w 4 aspektach:

Przekonanie do produktów

Bez tego nawet nie startuj.

Jeśli nie znasz produktów, nie korzystasz z nich, to bardzo ciężko będzie Ci polecać te produkty. Produkty są nierozłączne jeśli chodzi o biznes sieciowy. Jeśli dostajesz ofertę dołączenia do jakiejś firmy, gdzie nie generuje się obrotu produktami, to uważaj! Możesz trafić na piramidę finansową! Piramidy finansowe są nielegalne i stracisz tylko pieniądze, czas i dobre imię.

Przekonanie do firmy i branży

Masz prawo nie rozumieć pewnych rozliczeń, zasad, ale nie rozpoczynaj pracy do momentu, w którym nie zdobędziesz przekonania co do firmy i branży. Poznaj firmę, zorientuj się kto jest w Zarządzie, jacy Liderzy reprezentują firmę. Poszukaj cyfr, zobacz, jak rozwija się biznes sieciowy w Polsce, Europie i na świecie.
Aby rozpocząć współpracę potrzebujesz zrozumieć na czym polega współpraca, czy jest legalna, skąd biorą się pieniądze.

Przekonanie do siebie i swoich umiejętności

To jedno z ważniejszych aspektów, które należy zdobywać (i to nie tylko podczas startu) to uwierzenie w siebie. Tak samo jak zaczynasz pracę w nowej firmie (w biznesie tradycyjnym), tak samo tu – jeśli nie wierzysz, że możesz osiągać sukcesy, to ich nie osiągniesz.

Tu warto poznać swoje braki, słabe strony i rozwijać umiejętności potrzebne do realizacji celów. To co piękne jest w naszym biznesie, to fakt, że zarabiamy ze sobą (dzięki budowaniu biznesu głównie w głąb), a nie na sobie. To, że wzajemnie się rozwijamy, wspieramy, że stanowimy grupę osób, które nie podkopują sobie ścieżki kariery, ale wzajemnie się wzmacniają. Bo sukces jednej osoby, przekłada się na sukces kolejnych osób.

Zwróć uwagę na to, że tak wiele osób pracuje w miejscu, którego nie lubi. Wiele osób zmienia pracę ze względu na atmosferę w pracy. Tu możesz pracować z kim chcesz, możesz pracować również na rynku międzynarodowym, bo obecnie nasze materiały są tłumaczone na 14 języków, a produkty wysyłane do 40 krajów.

Ustalenie celu

Jeśli chcesz osiągnąć sukces, to musisz ustalić sobie, co będzie Twoim celem, w jakim czasie chcesz go osiągnąć i czego potrzebujesz, by go osiągnąć. Na tej podstawie ustalisz ze swoim Liderem ścieżkę pracy.

System pracy

Dołączając do firmy dopytaj, czy Lider posiada sprawdzony system pracy. Tak, by nie tracić czasu i motywacji na próby, testowanie nowych pomysłów, czy wręcz błądzenie po omacku. Dopytaj jakie narzędzia pracy dostaniesz i czy da się z nich skorzystać zarówno do pracy online, jak i offline.