Zastanawiasz się, czym jest Projekt MBF?

W ramach projektu Mama Bezpieczna Finansowo inspirujemy do zmian.
Edukujemy w temacie zdrowia, profilaktyki, uczymy o biznesie, jak radzić sobie w życiu, co robić, by lepiej się żyło. Uczymy także pracy w branży e-commerce.

Jesteśmy taką „szkołą życia” w trzech obszarach:

Możesz nas czytać, polubić fanpage, nawet jeśli jeszcze nie współpracujesz z nami. Nic na siłę.
Przyglądnij się, poznaj nas i na spokojnie zadecyduj. Wiem, że w niektórych firmach z marketingu sieciowego są osoby, które wręcz „polują” na okazje, by kogoś złapać do zespołu. Ale nie u nas.

My nie widzimy w tym, żadnego sensu. Dlatego, że o wiele przyjemniej i efektywniej współpracuje się z Osobami, które świadomie do nas dołączają i z energią rozpoczynają etap szkolenia.

Współpracujemy bezpośrednio ze wspaniałym Praktykiem Biznesu Sieciowego – Norbertem Warzyszyńskim. Mam to szczęście, że pomimo iż jestem gdzieś dopiero w 6 linii, to osobiście byłam szkolona przez Norberta. Dlatego, z całą odpowiedzialnością, mogę napisać, że to, czego nauczyłam się od Niego, to praktyka gotowa do wdrożenia. Jesteśmy szkoleni do tego, by być Liderami.

Otrzymujemy gotowy plan szkolenia i wdrożenia nowej Osoby. Dzięki temu również Osoby w naszym Zespole osiągają tyle sukcesów.