Zastanawiasz się, czym jest Projekt MBF?

W ramach projektu MBF (Mama Bezpieczna Finansowo) inspirujemy do zmian, edukujemy.
Prawdziwy sukces w życiu odnosi się na kilku płaszczyznach.

Edukujemy w temacie zdrowia, profilaktyki, uczymy o biznesie, jak radzić sobie w życiu, co robić, by lepiej się żyło, jak planować cele, by były realne do zrealizowania. Uczymy także pracy w branży e-commerce.

Jesteśmy genialną „szkołą życia” zwłaszcza dla Osób Młodych, startujących w życie / dla Mam, które chcą dać dzieciom i czas i pieniądze. Współpracują z nami także Właściciele Firm, którzy pragną znaleźć w swoim życiu czas na życie, bez straty finansowej.

Czytaj nasze wpisy, polub fanpage, nawet jeśli jeszcze nie współpracujesz z nami.
Przyglądnij się, poznaj nas i na spokojnie zadecyduj. Wiem, że w niektórych firmach z marketingu sieciowego są osoby, które wręcz „agresywnie polują” na okazje, by kogoś „złapać do zespołu”. Ale nie u nas.

My nie widzimy w tym, żadnego sensu. Dlatego, że o wiele przyjemniej i efektywniej współpracuje się z Osobami, które świadomie do nas dołączają i z energią rozpoczynają etap szkolenia.

Współpracujemy bezpośrednio ze wspaniałym Praktykiem Biznesu Sieciowego – Norbertem Warzyszyńskim. Mam to szczęście, że pomimo iż jestem gdzieś dopiero w 6 linii, to osobiście jestem szkolona przez Norberta. Zawsze mogę liczyć na bezpośrednie konsultacje. Dlatego, z całą odpowiedzialnością, mogę napisać, że to, czego uczę się od Niego, to praktyka gotowa do wdrożenia. Jesteśmy szkoleni do tego, by być Liderami.

Otrzymujemy gotowy plan nie tylko dla nas. Ale także plan wdrożenia nowej Osoby. Dzięki temu również Osoby w naszym Zespole osiągają tak wiele sukcesów.

DuoLife pomimo pandemii, prężnie się rozwija. Na powyższej grafice widzisz w jak wielu krajach możesz rozwijać swój biznes.

Obecnie wiele Osób zastanawia się, czy nie przenieść swojej firmy za granicę, by więcej zarabiać.

Pomyśl….

Czy nie lepiej legalnie otwierać sobie nowe rynki i faktycznie zarabiać więcej, a przy tym spać spokojnie…

Znasz odpowiedź?

To zapraszam do kontaktu!