Zastanawiasz się, czym jest Projekt MBF?

W ramach projektu MBF (Mama Bezpieczna Finansowo) inspirujemy do zmian, edukujemy.


Aby osiągnąć Prawdziwy Sukces w Życiu, to trzeba go osiągnąć na wielu płaszczyznach. Czy robiłeś, /-aś kiedykolwiek takie ćwiczenie, jak „Koło życia”? Zerknij w kolumnę Rozwój Osobisty – pokazujemy tu różne możliwości. Każdy Klubowicz ma otwartą drogę do wielu darmowych szkoleń, albo duże rabaty i może rozwijać swoje kompetencje, które wykorzystuje się nie tylko w biznesie, w pracy na etacie, ale również w życiu prywatnym.

W ramach projektu edukujemy także w temacie zdrowia, profilaktyki, uczymy o biznesie, jak radzić sobie w życiu, co robić, by lepiej się żyło, jak planować cele, by były realne do zrealizowania. O tej części znajdziesz w zakładce: Zdrowie.

 

Uczymy także pracy w branży e-commerce oraz odczarowujemy branżę marketingu sieciowego. Bo są tu bardzo dobre pieniądze, a ze skutecznym planem i systemem pracy, może je zarobić w sposób uczciwy i z klasą. Więcej dowiesz się, gdy rozwiniesz panel Finanse.

Zastanawiasz się dla kogo jest DuoLife i kto może dołączyć do DuoLife?

Jesteśmy genialną „szkołą życia” zwłaszcza dla:

  •  Osób Młodych, startujących w życie – szukających swojej drogi, innej niż praca na etacie od poniedziałku do piątku.
  • Dla Mam, które chcą dać dzieciom i czas, i pieniądze.
  • Współpracują z nami także Właściciele Firm, którzy pragną znaleźć w swoim życiu czas na życie, bez straty finansowej.
  • Inwestorzy znajdą tu również coś dla siebie, dlatego, że Klubowicze mają możliwość zakupić akcje firmy.
  • Osoby, które chcą żyć z dochodu pasywnego. Ponieważ budując swoją strukturę, z czasem pracujesz coraz mniej, a wraz ze wzrostem struktury pieniądze są coraz większe.

Czytaj nasze wpisy, polub fanpage, nawet jeśli jeszcze nie współpracujesz z nami.
Przyglądnij się, poznaj nas i na spokojnie zadecyduj. Wiem, że w niektórych firmach z marketingu sieciowego są osoby, które wręcz „agresywnie polują” na okazje, by kogoś „złapać do zespołu”. Ale nie u nas.

My nie widzimy w tym, żadnego sensu. Dlatego, że o wiele przyjemniej i efektywniej współpracuje się z Osobami, które świadomie do nas dołączają i z energią rozpoczynają etap szkolenia.

Współpracujemy bezpośrednio ze wspaniałym Praktykiem Biznesu Sieciowego – Norbertem Warzyszyńskim. Mam to szczęście, że pomimo iż jestem gdzieś dopiero w 6 linii, to osobiście jestem szkolona przez Norberta. Zawsze mogę liczyć na bezpośrednie konsultacje. Dlatego, z całą odpowiedzialnością, mogę napisać, że to, czego uczę się od Niego, to praktyka gotowa do wdrożenia. Jesteśmy szkoleni do tego, by być Liderami.

Otrzymujemy gotowy plan nie tylko dla nas. Ale także plan wdrożenia nowej Osoby. Dzięki temu również Osoby w naszym Zespole osiągają tak wiele sukcesów.

DuoLife pomimo pandemii, prężnie się rozwija. Na powyższej grafice widzisz w jak wielu krajach możesz rozwijać swój biznes.

Obecnie wiele Osób zastanawia się, czy nie przenieść swojej firmy za granicę, by więcej zarabiać.

Pomyśl….

Czy nie lepiej legalnie otwierać sobie nowe rynki i faktycznie zarabiać więcej, a przy tym spać spokojnie…

Znasz odpowiedź?

To zapraszam do kontaktu!