Czy dbasz o samochód?
Pamiętasz o corocznych przeglądach, dolewaniu oleju, płynu do spryskiwacza itp…?

A jak Twoje zdrowie?
Pamiętasz o badaniach okresowych, oczyszczaniu i odżywianiu organizmu?

Czy jeśli nie dolewasz systematycznie paliwa do samochodu, to daleko zajedziesz? Analogicznie… czy dbasz o swoje zdrowie na co dzień? Czy zwracasz na nie uwagę dopiero wtedy, gdy coś zaczyna szwankować?

Współpraca z DuoLife to nie sprzedaż suplementów. Tworzymy środowisko wokół Biznesowych Klubów Zdrowia, uczestniczymy w spotkaniach (online i stacjonarnie, w Polsce, w Europie i w UK) w ramach Kampanii Społecznej: „Żyję Świadomie” i dbamy o to, by lepiej zrozumieć funkcje naszego organizmu. Wsłuchać się w to, co organizm nam mówi.

„Szlachetne zdrowie,
nikt się nie dowie,
jako smakujesz,
aż się zepsujesz…”
(Jan Kochanowski)
 

Współpraca z DuoLife daje nam mnóstwo wiedzy i jest to wiedza nie tylko ściśle produktowa, ale również z zakresu zdrowia, profilaktyki. Dostajemy ją w formie pisanej, nagranych filmów, webinarów i zoom-ów online oraz w postaci rozmaitych Konferencji. Dołączając do projektu otrzymujesz również dostęp do różnych grup zamkniętych m.in. na Facebook-u. Tam możesz dopytać o konkretne produkty, czy poznać doświadczenia wielu osób związane z korzystaniem z produktów. Na jednej z grup jest ponad 40 000 osób – tak więc jest od kogo czerpać autentyczne doświadczenia. Edit rok później (14.06.2021) – już 61 900 osób. Z ciekawości – edit – 10.01.2024 r. jest nas 83953 członków.

Niesamowitym atutem w dbałości o zdrowie jest fakt, że każdy Klubowicz ma bezpłatny dostęp do infolinii medycznej i może bezpośrednio z lekarzem skonsultować swój przypadek. Dzięki temu, nie musisz sama bawić się w lekarza, tylko dopytać specjalistę (lekarza medycyny akademickiej – lekarza ogólnego, który jest dodatkowo specjalistą w temacie boreliozy oraz lekarza pediatrę). Dodatkowo dwa razy w tygodniu można zadzwonić na infolinię i porozmawiać z lekarzem w języku rosyjskim. A to daje ogromne poczucie bezpieczeństwa.

Zmianę stylu życia warto rozpocząć od obejrzenia filmu z Konferencji „Żyję Świadomie” w Rzeszowie. 

Dlatego, że podczas Konferencji dr h. c. Piotr Kardasz przybliża nam w rewelacyjny sposób podstawowe informacje,
takie, o których wielu z nas zapomniało.

Odtwórz wideo

Zapraszamy do zaobserwowania naszego kanału na YouTube – w zakładce PLAYLISTY zamieszczamy filmy zarówno z ciekawych wydarzeń promujących zdrowie, jak i filmy o produktach (pogrupowane na różne języki).

Potrzebujesz nagrań o konkretnym wyzwaniu zdrowotnym? Zapraszam do kontaktu.