DuoLife_Innubio Energy 500 mg (5%) CBG 10 ml

Olejek konopny Innubio Energy

Innubio Energy olejek konopny 5% CBG – 500 mg (5%) CBG 10 ml to w pełni naturalny olejek konopny, wykorzystujący właściwości kannabinoidu CBG.

Produkt rekomendowany dla osób aktywnych zawodowo. Zarówno dla osób pracujących fizycznie, jak i umysłowo. Dlatego, że wspomaga osoby z problemami pamięciowymi, problemami z koncentracją (na te wyzwania polecamy również genialny produkt My Mind). Rewelacyjnie sprawdzi się u osób narażonych na przewlekły stres oraz u osób odczuwających spadek energii, witalności i nastroju. To naturalny sposób, który pomoże podczas tzw. „jesiennej chandry”.
Wspiera również procesy rekonwalescencji u osób po przebytych urazach.

Zawiera tylko dwa w 100% naturalne składniki. Wegański olejek CBG Energy to połączenie oleju z nasion konopi (z pierwszego tłoczenia), z czystym ekstraktem z konopi włóknistych gatunku Cannabis sativa L. odmiany Santhica 70.

Innubio Energy olejek konopny 5% CBG

pojemność 10 ml

Kliknij „Kup teraz”
i przejdź do sklepu Producenta.

Kannabigerol CBG znany jest ze swoich wyjątkowych właściwości. Przede wszystkim wspiera on koncentrację, proces uczenia się, energię i witalność, zachowanie równowagi emocjonalnej. Wspiera także optymalną kondycję układu nerwowego, a także sprzyja procesowi neurogenezy oraz pracę układu kostno – stawowego.

Wyróżniki olejku CBG – Innubio Energy:

Wyrózniki innubio energy CBG

10 ml butelka wykonana została z atestowanego, ciemnego szkła. Dzięki temu gwarantuje odpowiednią ochronę olejku przed światłem, co związałoby się z utratą części wartościowych związków aktywnych. Szklana pipeta pozwala na precyzyjne i powtarzalne dawkowanie.

W jednej kropli 5% olejku CBG Energy znajduje się 2,5 mg naturalnych kannabinoidów.

Dlatego, że w każdej butelce o pojemności 10 ml znajduje się co najmniej 200 kropli olejku, to daje nam to gwarantowane minimum 500 mg fitokannabinoidów.

Jedno opakowanie olejku INNUBIO Energy 500 mg CBG 10 ml wystarcza na około miesiąc stosowania.

Poznaj także pozostałe olejki: