Do której firmy MLM warto dołączyć

Do jakiej firmy MLM warto dołączyć?

Zastanawiasz się do jakiej firmy MLM warto dołączyć?

Aby dobrze wybrać, warto wziąć pod uwagę kilka czynników i zebrać odpowiedzi na różne pytania. W tym artykule zebraliśmy je, by ułatwić Ci podjęcie dobrej decyzji.

Najważniejsze pytania przy wyborze firmy MLM:

Jak wygląda plan marketingowy?

To pierwsze podstawowe pytanie. Dopytaj, jak wygląda kwestia dołączenia do firmy, ile punktów potrzeba do awansów, ile linii budujemy? Ważne jest także to, czy można podpinać Osoby w głąb, czy podpinamy bezpośrednio pod siebie? W jaki sposób budujesz swoją strukturę?

Inne pytania, które warto zadać, to: w jaki sposób uzyskuje się wyższe pozycje, dodatkowe nagrody, bonusy (samochody, wycieczki, podróże jachtem)…

Czy firma prężnie się rozwija?

Geograficznie

Wiadomo, że nowe firmy będą miały dużo większy przyrost, (jeśli chodzi otwieranie się na nowe rynki). Bo przecież te, które są już kilkadziesiąt lat na rynku, ekspansję zrobiły wcześniej. Ale zobacz, jak prężnie firma się rozwija – jeśli chodzi o dopasowanie do obecnych warunków – np. jakie daje

narzędzia do pracy online.

Doba pandemii pokazała, która firma (Zarząd i Główni Liderzy) szybko odnalazła się w nowej rzeczywistości. I stworzyła możliwości do pracy online.

To był ten moment, kiedy odeszłam z poprzedniego projektu. W poprzedniej, główni Liderzy opierali się na spotkaniach w kawiarni. Bo przecież tak 20 lat temu budowali swoją strukturę. Moje pomysły przejścia do internetu i pracy online na początku były przyjęte chłodno. Po czasie, gdy zaczęłam zbierać owoce, zaczęto ze mną rozmawiać, że może faktycznie warto byłoby je rozważyć, zrobić system szkoleniowy. Ale… entuzjazm szybko opadł, bo przecież łatwiej jest robić po staremu… Pandemia zweryfikowała szybko tamtą postawę.

Gdy dołączyłam do DuoLife, zaskoczyła mnie nie tylko ilość narzędzi do pracy online, ale także ich poziom. To nie były prezentacje sklecone na szybko, ale każdy Klubowicz dostaje dostęp do profesjonalnie przygotowanych:

– nagrań Liderów i Prezesów opowiadających o projekcie
– system do pracy online – Virtual Presenter
– sklep internetowy z linkami partnerskimi (Ty tylko zajmujesz się pozyskiwaniem Klientów, całą logistyką, rozliczeniami, wprowadzaniem produktów na rynek, przygotowywaniem materiałów marketingowych) zajmuje się Producent
– prezentacje produktowe włącznie z krótkimi nagraniami, które można wysłać Osobie zainteresowanej za pomocą linka partnerskiego

Wszystkie te materiały są nie tylko w języku polskim, ale także tłumaczone na wiele języków obcych. Dzięki temu, możesz je wysyłać Osobom, które wchodzą na Twój profil na Instagramie i mówią w j. angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, węgierskim i wielu innych… Uwierz mi, że to naprawdę jest ogromnym ułatwieniem w pracy. Badania pokazują, że Virtual Presenter wykonuje za nas aż! 80% pracy.

Wiem, że to skuteczne narzędzie, bo byłam w pierwszej 10 Osób, które

– system wdrożenia (online) i system pracy
– szkoleń – marketingowych, produktowych i wielu szkoleń (teraz także stacjonarnych) w zakresie klubów zdrowia oraz

szkoleń z Zakresu Rozwoju Osobistego

To niezwykle ważny dział, który przekonał do siebie wiele Osób (część zaczęła od tego, a zakup produktów, był niejako przy okazji).

Poziom i różnorodność szkoleń jest ogromy. Firma oferuje nam zarówno szkolenia:

– online
– jak i stacjonarne

Wiele z nich to szkolenia bezpłatne, część to szkolenia płatne, z dużymi zniżkami dla Klubowiczów.

To szkolenia w obszarze:

– mentalu
– realizacji celów
– komunikacji
– budowania relacji
– Bycia Człowiekiem

Wybierając firmę – sprawdź również, jak szeroką ma

ofertę produktową.

Zapytaj jak często pojawiają się nowe produkty i w ilu dziedzinach życia możesz je wykorzystać. To bardzo ważne – dzięki temu docierasz do szerszej grupy konsumentów (są fani aloesu, są fani kolagenu i są fani konopii). Ktoś korzysta z shake`ów, ktoś nie będzie stosował suplementacji, ale z dobrej jakości kosmetyków chętnie skorzysta… Zobacz, jak to jest ważne, gdy budujesz grupę klientów.

Oczywiście są Osoby, które budują swój biznes głównie na kolagenie i ProStiku (np Fizjoterapeuci), ale zawsze przy okazji, ktoś zainteresuje również innymi produktami.

Dla mnie jako Magistra Ekonomii, a obecnie również Akcjonariusza DuoLife, bardzo ważne są dane (na które warto zerknąć), przy podjęciu decyzji do jakiej firmy MLM warto dołączyć?

 

Zdecydowanie lepiej się buduje biznes w oparciu o firmę, która rozwija się dynamicznie i to w czasach, w których wiele firm upada… Im bardziej rozwija się na różnych rynkach, w różnych krajach i strefach czasowych, tym większą stabilność biznesu dostajesz. Teraz zbliżają się w Polsce świątecznie dni: 1.11, 11.11… Polacy zajmują się wyjazdami na Cmentarz, spotkaniami w rodzinie, a obroty w strukturze pojawiają się z innych krajów, czy wręcz kontynentów, bo dla nich te, to normalne dni pracy.

Jak myślisz, czy warto z taką firmą utworzyć sieć swoich sklepów internetowych?

Na co jeszcze zwrócić uwagę, przy wyborze firmy MLM? Zapraszam Cię do przeczytania artykułu Jak wybrać dobrą firmę w marketingu sieciowym?

A jeśli masz pytania, albo chcesz porównać jakieś firmy i potrzebujesz porady, to Skontaktuj się z nami!

Jeśli nie masz więcej pytań, bo wiesz, że warto współpracować z DuoLife, to załóż konto i zacznij z nami współpracę już dziś.

Potrzebujesz wsparcia przy zakładaniu konta?

Otwórz Przewodnik Krok po kroku: „Jak założyć konto Klienta lub Klubowicza w DuoLife lub zadzwoń – podpowiem Ci, jakie są bieżące promocje przy zakładaniu konta i poprowadzę Cię przez ten etap.