Power Leg w biznesie MLM

Czym jest Power Leg w biznesie MLM? Wskakując na Translator w Google dowiadujemy się, że „Power Leg”, to „Noga mocy” 🙂 Wydaje Ci się, że brzmi to kuriozalnie? Jednak każdy, kto miał choć trochę do czynienia z biznesem sieciowym, to wie, że są takie określenia w strukturze, jak linia, noga, czyli z j. angielskiego „leg”.

Power Leg w biznesie MLM, to ogromna szansa (dopytaj więc, czy w firmie, do której chcesz dołączyć działa taki mechanizm). U nas, w DuoLife wykorzystujemy ją zgodnie z zasadami planu wynagrodzeń.
Jednym z założeń do osiągania awansów jest to, by trzy linie były aktywne. Z linii, która osiąga największe obroty wliczasz do awansu, maksymalnie 60% całego obrotu.

I tu pojawiają się dla Ciebie różne możliwości. Skoro z jednej linii możesz wliczyć aż 60% obrotu, to wyszukaj w niej Lidera. Niech to będzie jedna, maksymalnie dwie Osoby i pomagaj Im rozwijać ich biznesy. Dzięki temu czas wykorzystany na pracę, będzie duplikowany i przełoży się Wam na szybsze efekty.

Do pozostałych 40% obrotu, wlicza się Twój osobisty (Twoja aktywność i zakupy Twoich Klientów) oraz obroty z pozostałych linii. W każdej z nich musi być minimum 500pkt, by była uznana za aktywną.

Dodatkowe linie możesz utworzyć dopiero od pozycji Lidera Zespołu. Jak widać, DuoLife przemyślało i wprowadziło nawet takie rozwiązania, z troski, byśmy nie popełniali nieświadomie błędów. Dzięki temu struktura rośnie nie tylko w szerz, ale i w głąb, co daje Ci większą stabilności biznesu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej dlaczego ważne jest budowanie struktury na szerokość i w głąb, to zapraszamy do lektury.

Zapamiętaj sobie tą zasadę:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *