Access Marketing

Co to jest Access Marketing?

Tłumaczony jest jako Marketing dostępu. Łączy w sobie wiele rodzajów znanych nam form marketingu.

W jednym zdaniu: Zarabiasz na tym, że masz dostęp i dajesz dostęp do informacji / wiedzy / systemu / produktu.

Kto może zająć się i zarabiać w access marketingu?

W przypadku naszej firmy, może dołączyć każda dorosła osoba. Wystarczy założyć konto, wybrać sobie produkty, które chcesz używać. Następnie aktywować konto. Praktycznie nawet po chwili, możesz zacząć polecać nasz projekt kolejnym Osobom.

Wiadomo, że lepiej skontaktować się z nami, byśmy przeprowadzili wdrożenie i objaśnili nasz system pracy.

Jak dołączyć do access marketingu?

Jak sama nazwa wskazuje, aby dawać innym dostęp, musisz sam najpierw ten dostęp posiadać. Otrzymasz link polecający, z którego dokonujesz rejestracji do danego Klubu.
U nas w firmie jest to link, który kieruje do założenia konta klubowicza. Założenie konta wiąże się z pierwszym zakupem produktów. Więc link przekieruje Cię do sklepu, w którym złożysz pierwsze zakupy. Po uzbieraniu min. 250 punktów otrzymujesz swój sklep internetowy i zaczynasz polecać go innym.

Twoi Znajomi mogą zostać Klientami i kupować pojedyncze produkty. Mogą również zostać Klubowiczami z Twojego polecenia. Wtedy i oni będą zarabiać z zakupów, które będą dokonywać ich znajomych. Co więcej Ty również dostaniesz prowizję z zakupów ich znajomych. W taki sposób buduje się strukturę poleceń. A Ty otrzymujesz prowizję z zakupów, aż do 6 poziomu!

Co ważne – w DuoLife do wyliczenia premii działa kompresja. To mechanizm, który zlicza poszczególne poziomy z Aktywnych Klubowiczów. Czyli takich, których obroty są na poziomie minimum 250 punktów. Obroty poniżej tych 250 punktów doliczane są do Klubowicza powyżej, takiego, który ma aktywność na poziomie min. 250 punktów.

Dzięki temu obroty Osób nieaktywnych nie blokują miejsc – na moment liczenia premii ich miejsca „zajmują” obroty Aktywnych Klubowiczów. Tym sposobem wysokość premii jest maksymalnie zwiększana.

Zerknij na grafikę, która przedstawi Ci jak działa kompresja w wypłacie prowizji w DuoLife.

 

Jak zacząć zarabiać w marketingu poleceń?

Praca jest wyjątkowo prosta. Masz dostęp – dajesz dostęp. Możesz skorzystać z programu Virtual Presenter, który praktycznie wykonuje 80% pracy za nas.

Możesz wykorzystać również do pracy landing page, który pomoże Ci zbierać kontakty do Osób, które są zainteresowane pracą online.

Aby dołączyć, załóż konto Klubowicza – klikając w ten link przejdziesz krok po kroku z naszą pomocą, przy zakładaniu konta.

Wybierz produkty, z których skorzystasz Ty lu Twoja rodzina, opłać zamówienie, aktywuj konto i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wdrożyć się w system pracy, który jak franczyza pomaga w osiąganiu sukcesu.

 

To co dla wielu z nas ogromnie ważne, to fakt, że Success Marketing zawiera się w Softmarketingu. W strategii, która w centrum uwagi ma człowieka.
Sprawia to, że ten rodzaj marketingu opiera się dodatkowo o marketing relacji, dzięki temu jest tak chętnie wybierany spośród firm z marketingu sieciowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *