Melatonina w kapsułkach dla wegan DuoLife

Melatonina w kapsułkach dla wegan DuoLife

Melatonina w kapsułkach dla wegan DuoLife to produkt na lepszy sen, skraca czas zasypiania. To takie kapsułki na jet lag, które mogą pomóc w zasypianiu przy zmianie czasu w podróży.

MELATONIN

Melatonina

 

Opakowanie: 60 kapsułek

Kliknij „Kup teraz”
i przejdź do sklepu Producenta.

Te kapsułki, tak samo jak inne produkty Duo Life możesz kupować sobie bezpośrednio od Producenta w trzech różnych cenach:

W cenie „100” (jak w hurtowni, ale bez żadnego rabatu). Nie zakładasz konta, podajesz tylko dane do wysyłki i kupujesz ten produkt w cenie 84,30 zł.

Zakładając konto Klienta lub Klubowicza już na pierwszy zakup otrzymujesz pierwszy rabat i możesz kupić w cenie 71,65 zł. Zerknij jakie dodatkowe korzyści da Ci założenie konta Klienta lub Klubowicza.

A jeśli jednorazowo podczas zakupów uzbierasz 250 punktów (za zakup tego produktu otrzymasz 30 punktów) to jako Klubowicz otrzymujesz dodatkową zniżkę i ten produkt od kolejnych zakupów będziesz mieć w cenie 59 zł. Jak widać, jest to spora różnica.

Melatonina w kapsułkach dla wegan DuoLife

to suplement diety z serii Pure Formula, który zawiera melatoninę zamkniętą w kapsułkach. Kapsułki te są wykonane z organicznej pochodnej celulozy (HPMC) o opóźnionym czasie uwalniania.

Dlatego melatonina, która znana również jako „hormon snu”, posiada kilka korzystnych właściwości:

  • Pomaga skrócić czas potrzebny na zaśnięcie, a korzystne efekty występują przy spożyciu 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać.

  • Wspiera łagodzenie subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej. Producent podpowiada, jak sprawić, by jej działanie było jak najbardziej korzystne. Najlepiej, gdy spożyjemy 0,5 mg melatoniny krótko przed pójściem spać pierwszego dnia podróży i przez kolejne kilka dni po przybyciu do celu podróży.

Ta melatonina w kapsułkach jest kompleksowym wsparciem dla tych, którzy chcą regulować swój sen. Zwłaszcza w kontekście skracania czasu zasypiania i łagodzenia problemów związanych z nagłymi zmianami strefy czasowej. Dzięki zastosowaniu kapsułek HPMC o opóźnionym uwalnianiu, składniki aktywne są stopniowo uwalniane, a to przyczynia się do skuteczności suplementacji. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną poprawić jakość swojego snu w sposób bezpieczny i efektywny.

.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *