Maca w kapsułkach dla Wegan i Wegetarian DuoLife

Maca dla Wegan i Wegetarian w kapsułkach DuoLife

Nowość w ofercie Pure Formula. Maca dla Wegan i Wegetarian w kapsułkach DuoLife pomaga w zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej i energii. Dlatego też często można spotkać opinie, że maca wspomaga także płodność.

Pure Formula MACA dla Wegan i Wegetarian w kapsułkach

DuoLife Maca

 

Opakowanie: 60 kapsułek

Kliknij „Kup teraz”
i przejdź do sklepu Producenta.
Maca w kapsułkach dla Wegan i Wegetarian DuoLife Pure Formula

Ten produkt (tak samo jak wszystkie inne produkty Duo Life) możesz kupić bezpośrednio od Producenta w trzech różnych cenach.

Bez żadnego rabatu – cena „100” (jak w hurtowni). Nie zakładasz konta, podajesz tylko dane do wysyłki i kupujesz ten produkt w cenie 84,30 zł.

Zakładając konto Klienta lub Klubowicza już na pierwszy zakup otrzymujesz pierwszy rabat i możesz kupić w cenie 71,65 zł.

A jeśli jednorazowo podczas zakupów uzbierasz 250 punktów (za zakup tego produktu otrzymasz 30 punktów) to jako Klubowicz otrzymujesz dodatkową zniżkę i ten produkt od kolejnych zakupów będziesz mieć w cenie 59 zł. Jak widać różnica spora.

Dodatkowo otrzymujesz bezpłatnie sklep internetowy i jeśli polecisz (tak jak polecasz usługi banku, karty Revolut i inne usługi) produkty i Ktoś je zakupi z Twojego sklepu, to Producent zajmuje się obsługą sprzedaży, a Ty otrzymasz prowizję z zakupu i tą prowizją możesz pomniejszyć koszt Twoich zakupów (aż do 90%). Czyli za ten produkt możesz zapłacić tylko 5,90zł!!!

Jako Klubowicz masz także wiele innych korzyści – typu bezpłatna konsultacja telefoniczna z lekarzem, co miesiąc możesz kupować nawet 3 produkty – każdy w cenie 1 zł – w ramach Bonusu Lojalnościowego i wiele innych…

Maca (Lepidium meyenii) to roślina z rodziny krzyżowych, pochodząca z regionów górskich Ameryki Południowej, szczególnie z terenów wysokogórskich w Peru. Korzeń maca jest używany jako suplement diety ze względu na szereg potencjalnych korzyści zdrowotnych. Dlatego do oferty dołączył produkt: Maca dla Wegan i Wegetarian w kapsułkach DuoLife

Cechy charakteryzujące macę jako suplement:

Adaptogenność

Często klasyfikowana jest jako adaptogen, co oznacza, że może pomagać organizmowi dostosowywać się do różnych stresorów, zarówno fizycznych, jak i psychicznych. Adaptogeny są często stosowane w celu zwiększenia odporności organizmu na stres.

Wzmacnianie energii i wytrzymałości

Czasem stosowana jest jako suplement wspomagający energię i wytrzymałość. Osoby stosujące mace mogą zgłaszać poprawę witalności, energii i ogólnej wydolności fizycznej.

Poprawa libido

Maca jest znana z potencjalnego wpływu na poprawę libido zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Niektóre badania sugerują, że spożycie macy może wpływać na zwiększenie pożądania seksualnego.

Regulacja hormonalna

Niektóre badania wskazują, że maca może wpływać na hormonalną równowagę w organizmie, zwłaszcza u kobiet. Może to pomagać w łagodzeniu objawów związanych z cyklem menstruacyjnym czy menopauzą.

Wsparcie zdrowia reprodukcyjnego

Tradycyjnie używana jest w celu wspierania zdrowia reprodukcyjnego zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Badania wskazują, że może wpływać na poprawę płodności i jakość nasienia.

Bogactwo składników odżywczych

Korzeń macy zawiera różnorodne składniki odżywcze, takie jak białko, błonnik, witaminy (m.in. witaminy B, C, i E) oraz minerały (takie jak żelazo, wapń i magnez).

Mniej zauważalne działania uboczne

W porównaniu do niektórych innych środków wspomagających zdrowie hormonalne, maka rzadko wywołuje skutki uboczne.

Niemniej jednak, jak każdy suplement, może wywoływać różne reakcje u niektórych osób (zwłaszcza jeśli ktoś przyjmuje leki), dlatego zalecamy się ostrożność i konsultację z lekarzem przed rozpoczęciem suplementacji. Pamiętaj, że jako Klubowicz możesz skorzystać z bezpłatnej infolinii produktowej i porozmawiać z dyżurującym lekarzem.

C

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *