Astaksantyna w kapsułkach dla Wegetarian i Wegan w ofercie DuoLife

Astaksantyna w kapsułkach dla Wegetarian i Wegan w ofercie…

Astaksantyna w kapsułkach dla Wegetarian i Wegan w ofercie DuoLife to nowość w 2023 roku. Wspomaga układ odpornościowy i sprzyja produkcji przeciwciał. Astaksantyna pomaga w redukcji stresu oksydacyjnego. Ten produkt zawiera zastrzeżoną formułę z alg Haematococcus pluvialis.  Producent informuje nas, że dzienna porcja (czyli 2 kapsułki) to 160 mg, w tym aż 8 mg astaksantyny. Umieszczonej w kapsułkach z celulozy organicznej (HPMC) o opóźnionym uwalnianiu.

ASTAXANTHIN

Astaksantyna

 

Opakowanie: 60 kapsułek

Kliknij „Kup teraz”
i przejdź do sklepu Producenta.

Czym się charakteryzuje Astaksantyna w kapsułkach dla Wegetarian i Wegan?

Astaksantyna, nazywana królową karotenoidów, to naturalnie występujący związek z grupy ksantofili, obecny w przyrodzie. Ksantofile, do których należy astaksantyna, są barwnikami produkowanymi przez rośliny, grzyby, bakterie i algi. Te barwniki odgrywają istotną rolę w różnych procesach biochemicznych roślin, nadając kolor wielu owocom, kwiatom i wykazując silne właściwości antyutleniające.

Człowiek nie jest w stanie samodzielnie syntetyzować karotenoidów, dlatego konieczne jest ich dostarczanie wraz z pokarmem. Astaksantyna jest produkowana przez niektóre gatunki alg, drożdże, bakterie Gram-ujemne i rośliny.

Ryby i owoce morza stanowią główne źródło astaksantyny w ludzkiej diecie, chociaż najbardziej obfitym źródłem są algi Haematoccocus pluvalis. W organizmie astaksantyna, w obecności kwasów żółciowych, łączy się z tłuszczami, tworząc micele, a to umożliwia jej transport do różnych tkanek organizmu.

Suplement diety DUOLIFE Astaksantyna zawiera również inulinę z korzenia cykorii, która wspomaga główny składnik – astaksantynę dzięki swojemu synergicznemu działaniu.

Kiedy najlepiej przyjmować Astaksantynę?

Podobnie jak inne karotenoidy astaksantyna rozpuszcza się w tłuszczach. Dlatego najczęściej spotykamy się z zaleceniami, by przyjmować ją w trakcie posiłków, który zawiera tłuszcze.
 

Która astaksantyna jest najlepsza?

Dzienna porcja DuoLife Astaksantyny wynosi 8 mg (w 2 kapsułkach) i jak dla mnie, jest to najlepszy wybór.

Składniki: inulina z korzenia cykorii podróżnik (Cichorium intybus), zastrzeżona formuła z alg Haematococcus pluvialis (160 mg) standaryzowana na 5% zawartość astaksantyny (8 mg), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu (z ryżu). Składnik otoczki kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza (HPMC). 

 

Linia Pure Formula – Jednoskładnikowe suplementy diety posiada aż 10 różnych produktów – poznaj je wszystkie i dobierz do swoich potrzeb.

Pamiętaj, że suplementy diety nie są zamiennikiem diety, ani zdrowego stylu życia. Dlatego skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Dla Klubowiczów DuoLife działa bezpłatna infolinia produktowa, gdzie można się skonsultować z lekarzem.

W wielu aptekach możesz kupić nasze suplementy. W tych miejscach zapłacisz więcej, dlatego korzystniej dla Ciebie będzie założyć swoje konto Klienta lub Klubowicza i kupować bezpośrednio od Producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *