Berberyna berberys w kapsułkach DuoLife

Berberyna berberys w kapsułkach DuoLife

Berberyna berberys w kapsułkach DuoLife

BERBERINE

Berberyna

 

Opakowanie: 60 kapsułek

 

Kliknij „Kup teraz”
i przejdź do sklepu Producenta.

Zwróć uwagę, że ten produkt, tak samo jak wszystkie inne produkty Duo Life, możesz kupić bezpośrednio od Producenta w trzech różnych cenach.

Bez żadnego rabatu – cena „100” (jak w hurtowni). Nie zakładasz konta, podajesz tylko dane do wysyłki i kupujesz ten produkt w cenie 102,90 zł.

Zakładając konto Klienta lub Klubowicza już na pierwszy zakup otrzymujesz pierwszy rabat i możesz kupić w cenie 87,45 zł.

A jeśli jednorazowo podczas zakupów uzbierasz 250 punktów (za zakup tego produktu otrzymasz 31 punktów) to jako Klubowicz otrzymujesz dodatkową zniżkę i ten produkt od kolejnych zakupów będziesz mieć w cenie 72 zł. Jak widać różnica jest znacząca.

Berberyna berberys w kapsułkach DuoLife

to suplement diety z serii Pure Formula, wzbogacony o berberynę pozyskiwaną z ekstraktu z korzenia berberysu. Ten skoncentrowany składnik jest dostępny w formie kapsułek, zamkniętych w organicznej pochodnej celulozy (HPMC) o opóźnionym czasie uwalniania.

Berberyna, zawarta w ekstrakcie z korzenia berberysu, wnosi do organizmu szereg korzyści:

  • Przyczynia się do utrzymania właściwego poziomu glukozy we krwi (ID 4363).
  • Wspomaga utrzymanie optymalnego poziomu cholesterolu we krwi (ID 3272).
  • Wspiera funkcje wątroby (ID 3989).
  • Berberyna przyczynia się także do utrzymania optymalnego poziomu trójglicerydów w osoczu (ID 1691).

Dzięki tym właściwościom Berberyna z DuoLife stanowi kompleksowe wsparcie dla zdrowia, szczególnie dla tych, którzy zalecają utrzymanie odpowiednich parametrów glukozy, cholesterolu oraz trójglicerydów. Opatentowana technologia opóźnionego uwalniania kapsułek HPMC zapewnia stopniowe uwalnianie składników aktywnych, co przyczynia się do efektywności suplementacji. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną dbać o swoje zdrowie w sposób kompleksowy i skoncentrowany.

Więcej na temat produktu i odnośników ID znajdziesz na stronie Producenta.

W linii Pure Formula posiadamy wiele jednoskładnikowych Suplementów – niektóre można zakupić za 1 zł! Ta promocja czeka na Klubowiczów w ramach Bonusu Lojalnościowego od 15.01 do 15.02.2024r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *