Aloes do picia z oregano i miodem DuoLife

Aloes do picia z miodem i oregano DuoLife

Aloes do picia z miodem i oregano DuoLife jest naturalnym źródłem zdrowia i urody. Dzięki temu, to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących sposobu na jak najdłuższe zachowanie młodego wyglądu oraz witalności. Dodatkowo, dzięki właściwościom oczyszczającym zapewnia pełną regenerację organizmu. 

Aloes do picia z miodem i oregano DuoLife

butelka 750 ml


Kliknij „Kup teraz”
i przejdź do sklepu Producenta.

Na stronie w sklepie Producenta czytamy, że DuoLife Aloes do picia z miodem i oregano stanowi naturalne źródło dla zdrowia i urody. To preparat, który jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących sposobu na jak najdłuższe zachowanie młodego wyglądu oraz witalności. Regenerację organizmu zapewniają właściwości oczyszczające.

DuoLife Aloes zawiera ponad 200 aktywnych składników. Wspomagają one naturalne funkcje detoksykacji organizmu. Wysoka zawartość przeciwutleniaczy wzmacnia układ immunologiczny. Pomaga również w dostarczaniu tlenu do komórek skóry, a to zwiększa jej elastyczność i przyczynia się do spowalniania procesów starzenia.

Zawiera:

Sok z aloesu

Aloes jest rośliną znaną od tysięcy lat. Stosowany jako doskonały środek pozwalający, by dłużej zachować młody i promienny wygląd. Zawdzięcza to m.in. bogactwu antyutleniaczy i aminokwasów, będących budulcem dla białek. Ponadto jest znanym adaptogenem wspomagającym naturalną odporność organizmu.

Miąższ z aloesu

który skutecznie oczyszcza przewód pokarmowy i ułatwia trawienie. Tym samym wspomaga oczyszczanie organizmu z zalegających w nim toksyn. Jest produktem alkalizującym, który przywraca równowagę kwasowo-zasadową organizmu.

Oregano

ma szerokie zastosowanie nie tylko w kuchni, ale także w lecznictwie i kosmetyce. Ekstrakt z oregano usprawnia procesy trawienia oraz przyswajania witamin oraz związków mineralnych, a dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów skutecznie walczy z wolnymi rodnikami.

Miód wielokwiatowy

od setek lat miód wielokwiatowy uznawany jest za cenny produkt odżywczy w stanach fizycznego i psychicznego wyczerpania organizmu. To prawdziwe bogactwo naturalnie występujących w przyrodzie witamin i minerałów, o niespotykanie wysokiej wchłanialności. Charakteryzuje się wysoką zawartością krzemu – pierwiastka koniecznego do odnowy skóry oraz włosów.

 

Innowacyjne połączenie biologicznie czynnych, naturalnych składników zawartych w DuoLife Aloes oraz brak konserwantów i stabilizatorów smaku, gwarantuje najwyższą jakość produktu i zwiększa jego przyswajalność.

Cena Aloes do picia z miodem i oregano DuoLife
(DuoLife Aloes 750 ml)

Cena już od 104 zł!

Możesz go kupić za 148,60 zł – gdy kupujesz jako Klient niezalogowany.

Załóż konto Klienta i kup w cenie 126,30 zł

Zwróć uwagę na wielkość Twoich zakupów.
Klubowicz, który zakupi produkty o wartości 250 punktów, dokonuje pierwszego zakupu w cenie Klienta 126,30 zł,
a każdy kolejny zakup w cenie Klubowicza 104 zł.

Dlatego polecamy: załóż konto Klienta lub Klubowicza.

A może chcesz dowiedzieć się więcej? Interesuje Cię dlaczego warto założyć konto jako Klubowicz? Jakie dodatkowe korzyści przysługują w programie lojalnościowym?
Zapraszam do przeczytania tych informacji.

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Posłuchaj dr h. c. Piotra Kardasza, dlaczego ten aloes jest tak dobry.

Przedstawione artykuły nie mają charakteru porad medycznych.

Pamiętaj, że wszystkie informacje o produktach, zawarte na naszej stronie, mają charakter informacyjny i edukacyjny.
Jeśli potrzebujesz porady medycznej, to jest możliwość uzyskania takiej porady przez lekarzy na infolinii medycznej. Jeśli chcesz kontakt do naszego lekarza, to skontaktuj się z nami.

Zauważ, że teksty zawarte na stronie nie służą do diagnozowania, ani do leczenia.
W przypadku wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem.

Produkty DuoLife to środki spożywcze, suplementy diety oraz produkty kosmetyczne. Nie są lekami. Pamiętaj także, że suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.

Przejdź do sklepu Producenta

kliknij i zamów