Kosmetyki z najwyższą zawartością kolagenu

Obecnie w ofercie produktów DuoLife znajdziesz kosmetyki z najwyższą zawartością kolagenu:

Kolagen do codziennej pielęgnacji ciała
Pro Collagen Face Platinum

50 ml

Elixir Rose ProCollagen DuoLife

Hydrat Collagenowy z adaptogenami

30 ml

Kolagen do codziennej pielęgnacji ciała Pro Collagen Body Silver 100 ml w ofercie DuoLife

Kolagen do codziennej pielęgnacji ciała
Pro Collagen Body Silver

100 ml

 

Mamy cudowną wiadomość! Czy wiesz, że w IV kwartale 2021r. pojawiła się niesamowita linia – NOWOŚĆ: Kosmetyki z najwyższą zawartością kolagenu!

W naszych sklepach internetowych pojawiły się:

DuoLife Beauty Care Collagen Day Cream

Zaawansowany krem na dzień o działaniu przeciwzmarszczkowym, który zawiera aż 30% stężenie kolagenu, w tym 18,5% hydratu kolagenowego.

 

DuoLife Beauty Care Collagen Night Cream

Krem na noc o działaniu regenerującym i przeciwzmarszczkowym. Stężenie kolagenu 14%, w ty, 9% hydratu kolagenowego.

 

DuoLife Beauty Care Collagen Face Serum

 

Ultralekkie serum o działaniu anti-aging. Zawiera kolagen rybi i kolagen z jeżowca, który dodany już w małych ilościach stymuluje produkcję kolagenu w skórze.

 

DuoLife Beauty Care Collagen Face Mask

 

Regenerująca maska do twarzy na noc. To skoncentrowana forma kolagenu, aby osiągnąć efekt szybkiego napięcia i ujędrnienia…

 

więc, jeśli:

 • znasz już nasz kolagen do picia – DuoLife Collagen
 • lub Masełko Kolagenowe
 • albo jeśli jesteś kosmetologiem i wiesz, że kolagen = białko młodości
 • współpracujesz już z firmą, która ma w swojej ofercie produkty z kolagenem,

to koniecznie skontaktuj się z nami – bo te produkty mocno zmieniły rynek kosmetyków z kolagenem…

A Ty możesz być tym pionierem, który skorzysta na tym nie tylko w przypadku urody, ale także finansowo.

Kosmetyki z najwyższą zawartością kolagenu DuoLife NOWOŚĆ 2021r to prawdziwy HIT kolagenowy na rynku. Dlatego, zastanów się raz jeszcze ile możesz zyskać nawiązując z nami współpracę.

Kosmetyki z najwyższą zawartością kolagenu

Dlaczego to właśnie Kosmetyki kolagenowe DuoLife są tak dobre?

Zerknij na to, jak charakteryzuje je Producent:

 • najwyższa zawartość kolagenu w kosmetyku to nawet 30% (w tym 18,5% hydratu kolagenu) w kremie na dzień
 • dwa patenty
 • nowa forma kosmetyczna
 • w pełni naturalne emulgatory
 • składniki tylko i wyłącznie pochodzenia naturalnego
 • synergizm działania
 • wielokierunkowość działania

Co jeszcze wyróżnia najnowszą linię collagenową?

To synergizm działania: nawilżenie – ochrona anti-polution – protekcja UV – napinanie – redukcja widoczności i drobnych zmarszczek.

Najnowszą linię collagenową cechuje natywny, rozpuszczalny w wodzie kolagen, o identycznej ze skórą strukturze potrójnej helisy. Jego skład aminokwasowy jest bardzo zbliżony do kolagenu ludzkiego typu I. Dlatego tworzy na skórze błonę filmotwórczą, która zapobiega utracie wody przez naskórek, równocześnie chłonąc wodę z otoczenia i zapewniając maksymalne nawilżenie skóry.

Hydrat kolagenowy pozyskiwany ze skór tołpygi ciemnej (z opatentowaną technologią stabilizacji termicznej i mikrobiologicznej) jest bogaty w melaninę. To natomiast zapewnia protekcję przez promieniowaniem UV. Wykazuje wybitne właściwości nawilżające, ujędrniające oraz uelastyczniające.

Kolagen z ryb morskich w kompleksie z metylsilanotriolem i krzemem – połączenie silanolowe, które pozwala na uzyskanie natychmiastowego napięcia skóry, a to daje efekt zniwelowania widoczności drobnych zmarszczek dosłownie tuż po aplikacji produktu.

O tej nowości możesz przeczytać także tutaj
 
Jeśli chcesz posłuchać o tej nowości (bo my słuchaliśmy podczas spotkania Today For Tomorrow w Arenie w Gliwicach), to odezwij się do nas i przekażemy Ci link do nagrania.

Które kosmetyki z kolagenem są dobre i jak wybrać kolagenowe produkty?

Wybierając kosmetyki zawierające kolagen, istnieje kilka czynników, które warto wziąć pod uwagę, aby dopasować produkt do swoich indywidualnych potrzeb. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek:

Typ kolagenu:

Kolagen występuje w różnych typach, a każdy z nich ma specyficzne funkcje w organizmie. Kolagen typu I jest najbardziej powszechny w skórze, włosach i paznokciach. Kolagen typu II jest ważny dla chrząstki stawowej. Wybierz kosmetyk, który zawiera odpowiedni typ kolagenu zależnie od celu pielęgnacyjnego.

Źródło kolagenu:

Kolagen może pochodzić z różnych źródeł, takich jak skóra ryb, wołowina, wieprzowina czy kurczak. Wielu ludzi preferuje kolagen pochodzenia roślinnego lub rybiego, ze względu na ewentualne alergie lub ograniczenia dietetyczne.

Formuła i składniki dodatkowe:

Sprawdź całą formułę kosmetyku. Dobrze jest, jeśli kosmetyk zawiera także inne składniki nawilżające, antyoksydanty czy witaminy, które mogą wspomagać ogólną kondycję skóry. Unikaj syntetycznych dodatków w kosmetykach. Zawsze sprawdzaj poziom naturalności.

Proces produkcji:

Ważne jest, aby sprawdzić, jak został pozyskany kolagen w danym kosmetyku. Niektóre produkty mogą zawierać kolagen w postaci drobnych cząsteczek, co ułatwia ich wchłanianie przez skórę. Unikaj kosmetyków z niepewnych źródeł – zarówno jeśli chodzi o produkcję, jak i sposób przechowywania.

Opinie i recenzje:

Przeczytaj recenzje innych osób, które korzystały z danego produktu. Opinie mogą dostarczyć informacji na temat skuteczności kosmetyku oraz ewentualnych efektów ubocznych.

Cel stosowania:

Określ, jaki konkretny efekt chcesz osiągnąć, korzystając z produktu z kolagenem. Czy zależy Ci na poprawie elastyczności skóry, redukcji zmarszczek czy też wzmacnianiu włosów i paznokci?

Kolagen jest bardzo dobry na wzmocnienie włosów, ale jeszcze lepsza jest Keratyna w płynie.

Hipoalergiczność:

Jeśli masz skłonność do alergii, zawsze sprawdź skład i koniecznie wykonaj test skórny przed pełnym użyciem.

Rodzaj produktu:

Kolagen występuje w różnych formach, takich jak kremy, hydraty, serum, maski czy suplementy (płynne, w proszku, w kapsułkach). Wybierz formę, która najlepiej odpowiada Twoim preferencjom i potrzebom pielęgnacyjnym. W przypadku suplementów zwróć uwagę na zawartość kolagenu w dziennej porcji oraz na to, czy w produkcie jest np witamina C, która wspiera produkcję kolagenu w naszym organizmie.

Pamiętaj, że skuteczność kosmetyków może różnić się w zależności od indywidualnych cech skóry każdej osoby. Dlatego warto eksperymentować, testować różne produkty i dostosować pielęgnację do własnych potrzeb. A kupując produkty warto zwrócić uwagę na to, czy faktycznie są to kosmetyki z najwyższą zawartością kolagenu, czy jednak płacisz za reklamę w tv i za syntetyczne wypełniacze…

Rozszerzenie linii collagenowej o hydraty collagenowe: 16 marzec 2022

Już 16 marca 2022 Wielka Premiera i w naszych sklepach internetowych pojawią:

DuoLife Collagen Beauty Care Pure

Produkt jednoskładnikowy z hydratu collagenowego – do ciała. Hydrat o zachowanej strukturze białkowej, w pełni naturalnej, napina, nalwiża i odmładza naszą skórę.

DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D

Te kwasy mamy już w serii collagenowej (krem na dzień).

Hydrat można stosować samodzielnie, ale można łączyć również z serią Lazizal, Collagen i Aloes. Wzmocni efekt nawilżenia i ujędrnienia skóry – szybciej pozbędziemy się zmarszczek.

DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive

z ectoiną

To cząsteczka, która wspomaga syntezę kolagenu, chroni naszą skórą przed alergenami, patogenami, chroni nasze komórki przez wyniszczającym stresem. Zmartwychwstanki to rośliny, które dzięki ectoinie potrafią zachować swoje komórki nienaruszone podczas suszy. Ectoina powoduje w naszym preparacie, że jest przeciwstarzeniowy, chroni skórę przed stresem środowiskowym, odpowiedni dla wszystkich z problemami alergicznymi. Posiada bardzo wysoki stopień naturalności – aż 99,4%.

DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone

Ten preparat można stosować samodzielnie na skórę, ale można stosować z serum collagenowym, który rónież rozjaśnia skórę, wpływa na zmiany pigmentacyjne (zawiera wyciąg z pereł).

Zmiany pigmentacyjne pojawiają się nie tylko na twarzy, ale także na szyi, dekoldzie, dłoniach. Ten hydrat polecany jest w takich wyzwaniach.

Posiada bardzo wysoki stopień naturalności – również aż 99,4%.

Wszystkie preparaty nie posiadają dodanych zapachów, by kosmetyk był na pewno bez alergenów, by nie powodował żadnych podrażnień.

Czym się różni hydrat kolagenowy od hydrolizatu kolagenowego?

Hydrat kolagenowy

posiada zachowaną strukturę trzeciorzędowej helisy, która warunkuje aktywność biologiczną.

Natomiast Hydrolizat kolagenowy

to forma poddana procesowi chemicznemu – hydrolizy, która powoduje zniszczenie wiązań pomiędzy helisami, przez co taka forma jest mniej aktywna biologicznie.

Mamy opatentowany hydrat kolagenowy. Nasz hydrat posiada bardzo wysoki indeks naturalności, nawilża i ochrania skórę, również przez promieniowaniem UV.

16 maja 2022 - przełom w oczyszczaniu skóry twarzy.

W linii collagenowej pojawią się dwa nowe produkty. Są to:

DuoLife Collagen Beauty Care Face Cleansing Foam

Pianka collagenowa do oczyszczania twarzy

oraz

DuoLife Collagen Beauty Care Face & Body Mist Toner

Tonik collagenowy w formie mgiełki do twarzy i ciała

Obecnie nasza seria collagenowa przedstawia się następująco:

Uzupełnij serię collagenową również od wewnątrz, pijąc DuoLife Collagen z mango.

DuoLife Collagen do picia kupisz tutaj