Dlaczego biznes sieciowy jest tak dobry dla Przedsiębiorców?

Zastanawiasz się, dlaczego biznes sieciowy jest tak dobry dla Przedsiębiorców? Skąd wzięło się moje przekonanie, że to bardzo dobre rozwiązanie również dla Osób, które mają już swój biznes?

Zasada współpracy w DuoLife jest prosta.

–> Kupujesz produkty –> używasz ich –> polecasz innym.
–> Osoby, którym poleciłeś kupują i używają –> a z każdego zakupu Ty otrzymujesz prowizję.
–> Te Osoby zapraszają kolejne –> One otrzymują prowizje –> Ty również z ich poleceń otrzymujesz prowizję (i tak do 2 poziomu).

Plan wynagrodzeń dlaczego biznes sieciowy jest tak dobry dla Przedsiębiorców

Dzięki temu otrzymujesz prowizję, którą możesz przeznaczyć:

jako osoba fizyczna:

– na rabat na zakup kolejnych produktów (i tak maksymalnie do 90% rabatu na zakupy)

– jako przelew na kartę Sodexo Mastercard (którą możesz zapłacić w dowolnych sklepach, hotelach, czy stacjach benzynowych). Tą kartą możesz również opłacić pozostałą część zamówienia.

jako firma:

– otrzymujesz wynagrodzenie w formie faktury przychodowej.

A dzięki kompresji otrzymujesz jeszcze większe prowizje. Przeczytaj i dowiedz się więcej na czym polega kompresja.

Dlaczego biznes sieciowy jest tak dobry dla Przedsiębiorców?

Dlatego, że to nie tylko sprzedaż suplementów (jak wielu kojarzy). Korzystasz z produktów, budujesz rynek prosumentów, a dodatkowo otrzymujesz:

Dostęp do szkoleń z rozwoju osobistego, rozwoju biznesu

EduCamp, LiderCamp, Business Development Seminars, czy stacjonarne Today For Tomorrow, Szkolenie Autorskie „Trzy Filary Sukcesu” oraz wiele szkoleń lokalnych i online w każdym miesiącu, to ogromna dawka wiedzy szkoleń, wdrożeń.

To szkolenia, które bardzo pomagają na wielu płaszczyznach: zarówno w życiu prywatnym, biznesie tradycyjnym, jak i w marketingu sieciowym.

Edukację w dbaniu o zdrowie

Dużo pracujesz? Jesteś przemęczony i zestresowany, bo każdą chwilę spędzasz u siebie w firmie? Twoje relacje w domu cierpią, a Ty czujesz, że czasem „to firma ma Ciebie, a nie Ty firmę”?

Nasz projekt daje nam wiele możliwości, by lepiej zadbać o zdrowie. Począwszy od wielu ćwiczeń, wyzwań, które organizujemy, poprzez zoom-y, webinary, nagrania i materiał, które dzięki edukacji pomagają poprawić zdrowie.

Każdy Klubowicz może dodatkowo korzystać z linii produktowej. Dyżurują na niej lekarze. Można dopytać ich o stosowanie produktów, tak, by korzyści były jeszcze większe.

Zakupy do domu

Wspaniałe jest to, że jako Przedsiębiorca możesz zacząć współpracę od kupienia i używania produktów. Jeśli Ci spasują, to możesz stopniowo wymieniać kosmetyki, które masz w łazience, na wysokiej jakości produkty, z wysokim indeksem naturalności. Zamiast kupować muesli z kilkoma rodzajami cukru, możesz kupić Crunche Hi5. A do szuflady w biurku wrzucasz na przekąskę batony Hi5. Jeśli masz wyzwania zdrowotne, to sprawdzasz ofertę suplementów i dobierasz preparaty, które pomogą Ci wesprzeć zdrowie. Oczywiście pamiętaj o możliwości skorzystania z infolinii dla Klubowiczów.

Zakupy zamawiasz online lub telefonicznie, bezpośrednio od Producenta z dostawą do domu lub biura, jak Ci wygodniej.

Własny sklep internetowy

obsługiwany w formie dropshoppingu.
Kupujesz dla siebie, dla rodziny. Jeśli chcesz zaprosić znajomego, by również kupował dla siebie, to podsyłasz mu link partnerski, z którego może założyć swoje konto (przykładowy – mój link partnerski).

Kontakty biznesowe

– które pomagają budować relacje w biznesie tradycyjnym

Spotykamy się, poznajemy nowe Osoby, które mogą stać się Klientami na produkty, czy usługi z naszego biznesu tradycyjnego. Co więcej, docieramy również do znajomych Osób, których wcześniej nie znaliśmy, a przyprowadzili je znajomi, naszych znajomych ze struktury i z crossline`ów.

Zwróć uwagę na to, że budowa struktury wymyka się nam niejako spod kontroli. Wymyka się zarówno z grona znajomych, miasta, jak i kraju. Ja zaprosiłam do projektu około 20 Osób. Dziś mój Zespół liczy około 160  Osób, prowadzimy go w kilku krajach (również w Ameryce). Zobacz, jak Twój biznes tradycyjny może się rozwinąć, gdy tak mocno rozszerzysz swój rynek.

– wsparcie w budowaniu kontaktów networkowych z wielu dziedzin

Dlaczego biznes sieciowy jest tak dobry dla Przedsiębiorców? Jeszcze dlatego, że w naszym Zespole poznasz wiele Osób z różnych zawodów. Księgowa, Informatyk, Hydraulik, Taksówkarz, Architekt, Fotograf, Stomatolog czy Naturoterapeuta… możesz korzystać z siatki powiązań. Korzystaj z tych znajomości, za każdym razem, gdy zajdzie taka potrzeba.

Ile można zarobić w biznesie sieciowym?

To zależy od tego ile Osób zaprosisz Ty i Osoby w Twoim Zespole. Podczas pierwszego spotkania ustalam z Nową Osobą to, jaką kwotę i w jakim czasie chce zarabiać. Na tej podstawie pokazuję możliwości planu wynagrodzeń i przekładamy na to, co należy wykonać.

Dla mnie osobiście niezwykle motywujące jest to, że ściśle współpracuję z Vice Presidentem Firmy, który zarabia 6- cyfrowe kwoty. Tym samym pomaga budować nam stabilnie i bezpiecznie, a my osiągamy coraz lepsze rezultaty.

Przykładowo:

jeśli w Twoim zespole 5-10 osób będzie składało zamówienia co miesiąc o wartości 500 pkt, to zarobisz rzędu kilkuset złotych.

Między 20 a 50 Osób złoży zamówienia na ok. 500 pkt, to zarobek wyniesie między 1000 zł a 2500zł…

Ile się zarabia w mlm. Jedna z prowizji - ze struktury rabatowej

Przeczytaj wpis Jak podarować firmę dzieciom w spadku? I zwróć także uwagę na to, że jest to

biznes dziedziczny

oraz, że 16.12.2023r. wystartował

nowy Program Motywacyjny „Efektywny Rozwój”,

w ramach którego możesz zarobić dodatkowo nawet 1 000 000 PP!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *