Jeśli Ty się nie zmieniasz, to nic się nie…

Pamiętasz tą chwilę, gdy uświadomiłaś sobie, że dziecko, które właśnie przyszło na świat, wywróciło Wasze życie do góry nogami?

Że już teraz wszystko będzie inne?

Czy byłaś gotowa na to, by dostosować plan dnia, czas na rozrywkę i wakacje na to, by zapewnić opiekę swojemu dziecku? Ile razy zdarzyło się, że musiałaś zrezygnować z własnej przyjemności, by zapewnić w danym momencie to, czego Twoje dziecko najbardziej w tym momencie potrzebuje? (o zimnej herbacie, to już krążą memy po internecie)

Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu, to musisz coś zmienić w swoim życiu… Może będzie to rezygnacja z ulubionego serialu i przeznaczenie tych 40 minut na rozwój osobisty. A może poczujesz, że dziś zamiast wysyłać kolejne łańcuszki na messenger, wyślesz tym razem tylko jedną wiadomość? Wyślesz ją do jednej osoby. Tej, z którą dawno nie rozmawiałaś i zapytasz, co u Niej słychać?

To zastanówmy się teraz nad inną kwestią. Czy mama może odnosić sukcesy w branży MLM i zarabiać np. w DuoLife? I ewentualnie, jak może to zrobić, skoro ma już tyle obowiązków na głowie? Dom, dzieci, praca, zakupy, zajęcia dodatkowe… Pewnie chodzą Ci po głowie wątpliwości, czy da się i jak to wszystko pogodzić? Pamiętaj, jeśli Ty się nie zmieniasz, to nic się nie zmienia. To od Ciebie zależy, czy zrobisz ten krok, by poznać na czym polega praca. I jeśli Ci się spodoba, uznasz, że jesteś w stanie wpleść tą dodatkową pracę w grafik, to zacznij.

W naszej strukturze pokazujemy jak małymi, codziennymi krokami można osiągnąć wielkie rezultaty. Jak bardzo pomaga system pracy, z którego korzystają osoby niezależnie od ich doświadczenia, wieku, czy możliwości czasowych.

O macierzyństwie i aktywności zawodowej pojawił się ciekawy artykuł w Network Magazynie. Miałam okazję, by i moja opinia pojawiła się w tym artykule. Serdecznie zapraszam Cię do przeczytania: Macierzyństwo, a aktywność zawodowa czyli matki chcą pracować! Work-family balance potrzebują wszyscy. Wyniki badania w kontrze do systemu MLM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *