Mydło aloesowe do rąk w płynie DuoLife

Tym razem określenie aloesowe mydło do rąk w płynie DuoLife nie do końca jest trafne. Każdy, kto choć raz go przetestował, twierdzi, że to nie mydło – to cudo! 🙂 Jest jak aksamitny balsam kojący zmęczoną skórę. Bardzo przydatny zwłaszcza teraz, gdy korzystamy z płynów do dezynfekcji w szkołach, sklepach i są to kiepskiej jakości płyny do dezynfekcji zawierającymi etanol.

Nadchodzi jesień, a z nią niesprzyjające czynniki zewnętrzne, takie jak wiatr, ochłodzenie, a wkrótce mróz. Czynniki te sprawiają, że dłonie stają się suche, szorstkie i spierzchnięte. Zwróć uwagę, że teraz możesz zatroszczyć się o nie także w trakcie codziennej higieny

Aloesowe mydło do rąk w płynie DuoLife

pojemność 200 ml

Produkt chwilowo niedostępny

Jakie informacje podaje Producent na swojej stronie o aloesowym mydle do rąk w płynie DuoLife:

„Aloesowe mydło do rąk w płynie DuoLife Beauty Care Aloes Liquid Hand Soap to wyjątkowy produkt o właściwościach balsamu. Charakteryzuje się działaniem nie tylko oczyszczającym i odświeżającym, ale także intensywnie pielęgnującym. Unikalna mieszanina pre-, pro- oraz postbiotyków wzmacnia mikrobiom skóry i jej barierę immunologiczną. Dodatkowo DuoLife Beauty Care Aloes Liquid Hand Soap zawiera aż 15% naturalnego oleju słonecznikowego bogatego w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe oraz witaminę E zwaną witaminą młodości, dzięki czemu odżywia skórę i pomaga zwiększyć jej elastyczność skóry, eliminując uczucie szorstkości i niwelując spierzchnięcia.”

DuoLife Beauty Care Aloes Liquid Hand Soap – mydło w płynie o unikalnych właściwościach balsamu i niepowtarzalnym składzie:

Opracowana pod okiem ekspertów Formuła 24/7™ czerpie z dobroczynnych właściwości substancji aktywnych, oczyszczając, odświeżając i nawilżając skórę.

Produkt naturalny aż w 94,6%.

W pełni kompleksowo dba
o skórę dłoni, dzięki unikalnej kompozycji aktywnego serum z pre-, pro- oraz postbiotykami.

Woda głębokomorska bogata w pożyteczne minerały.

3-stopniowy proces kondycjonujący:

1. ODBUDOWA MIKROBIOMU I STYMULACJA ODPORNOŚCI SKÓRY

probiotyki, czyli żywe organizmy, tworzące, a zarazem niezwykle pomocne dla mikrobiomu skóry, występujące w produkcie w postaci komórek Lactobacillus.

2. DAWKA DOBREJ FLORY
poprzez prebiotyki, czyli substancje mogące być wykorzystywane przez pożyteczne bakterie, dla których stanowią pożywkę. Poza wpływem na mikrobiom, prebiotyki działają również nawilżająco i ochronnie w stosunku do skóry.
 
3. UKOJENIE, WYCISZENE, REGENERACJA
postbiotyki, czyli substancje, które te pozytywne mikroorganizmy (probiotyki) wytwarzają, przyczyniając się do działania ochronnego na skórę. Są to aminokwasy, witaminy z grupy B, antyoksydanty, kwasy organiczne (m.in. kwas mlekowy).

Cena aloesowego mydła do rąk w płynie DuoLife
(DuoLife Beauty Care Aloes Liquid Hand Soap 200ml)

Cena już od 42zł!

Cena 62zł – gdy kupujesz jako Klient niezalogowany.

Załóż konto Klienta i kup w cenie 52zł

Zwróć uwagę na wielkość zakupów.
Klubowicz, który zakupi produkty o wartości 250 punktów, dokonuje pierwszego zakupu w cenie Klienta 52zł,
a każdy kolejny zakup w cenie Klubowicza 42zł.

Załóż konto Klienta lub Klubowicza.

Chcesz dowiedzieć się więcej, dlaczego warto założyć konto jako Klubowicz? Jakie dodatkowe korzyści przysługują w programie lojalnościowym?
Przeczytaj więcej informacji.

Poznaj także inne produkty DuoLife:

Aloesowy
żel do kąpieli
i pod prysznic
firmy
DuoLife
Aloesowy szampon do codziennej pielęgnacji
DuoLife
Masło kolagenowe
o rewelacyjnym zapachu
DuoLife
Aloes do picia
z miodem 
i oregano
firmy
DuoLife