Krem do rąk nawilżająco ochronny DuoLife

Krem do rąk nawilżająco ochronny DuoLife to wielka ulga dla dłoni zniszczonych częstym myciem rąk lub środkami do dezynfekcji.

Nawilżająco ochronny krem do rąk DuoLife Vita C – bogaty jest w „witaminy piękna” (E, C oraz F). Jest wręcz idealną terapią odmładzającą dla skóry Twoich dłoni. Dzięki witaminowej Formule ECF Pro Nutri-Form™, wzbogaconej o masło kakaowe, masło shea, masło z owoców mango oraz betainę, trehalozę, alantoinę i pantenol pomaga wygładzić i przywrócić elastyczność skóry oraz walczyć z jej podrażnieniami. Zmniejsza także wczesne oznaki starzenia się. DuoLife Hand Cream Vita C zapewnia również odpowiednie nawilżenie skóry.

Krem do rąk nawilżająco ochronny DuoLife
(DuoLife Vita C Hand cream)

pojemność 75 ml

Kliknij „Kup teraz”
i przejdź do sklepu Producenta.
O kremie do rąk nawilżająco ochronnym DuoLife na swojej stronie Producent pisze:
„Najnowsze doniesienia naukowe potwierdzają bezpośredni związek pomiędzy zdrowiem i samopoczuciem a wyglądem i kondycją skóry. Skóra jest największym organem naszego organizmu, połączonym bezpośrednio z układem nerwowym. Rozwój nauki doprowadził do przełomu w postrzeganiu roli i znaczenia połączenia mózg-skóra oraz do powstania nowej gałęzi medycyny: psychodermatologii. Skóra i mózg rozwijają się z tej samej blaszki zarodkowej – ektoblastu, z czego niewątpliwie może wynikać wzajemne oddziaływanie pomiędzy nimi. Bezpośredni związek pomiędzy zdrowiem i samopoczuciem a wyglądem i kondycją skóry został potwierdzony licznymi badaniami. Prawdziwy przełom stanowi połączenie wewnętrznej suplementacji z produktami działającymi od zewnątrz.
Kompleksowe i holistyczne podejście do kwestii dbania o zdrowie i organizm stało się początkiem naszych poszukiwań. Ich efektem jest zupełnie nowa kategoria produktowa, która stanowi idealne uzupełnienie suplementacji produktami DuoLife. Dzięki zastosowaniu zastrzeżonej formuły 24/7 Nutri-Form™, która doskonale sprawdza się dla każdego rodzaju cery i o każdej porze roku, kosmetyki DuoLife Beauty Care wykorzystują najnowsze doniesienia naukowe dla optymalnego odżywienia skóry, płynącego prosto z natury.
Seria DuoLife Beauty Care jest odwzorowaniem składu produktów z linii Liquid Formula wzbogaconych o zastrzeżone formuły aktywne maksymalizujące efekty działania kosmetyków.”

Cena Kremu do rąk nawilżająco ochronnego DuoLife
(DuoLife Vita C Hand cream) 75 ml

Koszt już od 45 zł!

Cena 64 zł – gdy kupujesz jako Klient niezalogowany.

Załóż konto Klienta i kup w cenie 54,50 zł

Zwróć uwagę na wielkość zakupów.
Klubowicz, który zakupi produkty o wartości 250 punktów, dokonuje pierwszego zakupu w cenie Klienta 54,50 zł,
a każdy kolejny zakup w cenie Klubowicza 45 zł. Za zakup tego kremu do rąk otrzymasz 19 punktów.

Załóż konto Klienta lub Klubowicza.

Chcesz dowiedzieć się więcej, dlaczego warto założyć konto jako Klubowicz? Jakie dodatkowe korzyści przysługują w programie lojalnościowym?
Przeczytaj więcej informacji.

Sample: Próbki kremu do rąk
DuoLife Beauty Care Vita C Hand Cream

pojemność 5 ml x 10 sztuk

Nie chcesz kupować całego opakowania,
bo chcesz wyrobić sobie
najpierw opinię?

Kup razem z koleżankami próbki
i przetestuj.

Kliknij „Kup teraz”
i przejdź do sklepu Producenta.

Krem do rąk z witaminą C jest jednym z produktów z tzw. „Marki parasolowej”. Zerknij także na inne produkty z witaminą C