Chlorofil do picia DuoLife

Chlorofil do picia DuoLife inaczej zwany płynną energią oraz „zieloną krwią”. Dlatego jest odpowiedzią, dla tych, którzy chcą możliwie najdłużej utrzymać swój organizm w optymalnym stanie.

Chlorofil do picia DuoLife

butelka 750 ml

Kliknij „Kup teraz”
i przejdź do sklepu Producenta.

Przeczytaj, co Producent DuoLife pisze o Chlorofilu na swojej stronie:

Wyjątkowa kompozycja w pełni naturalnych składników pozwala oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn. Dlatego, że naturalny chlorofil alkalizuje środowisko wewnętrzne organizmu. Zapobiega także mnożeniu się drobnoustrojów i grzybów, wzmacnia system immunologiczny, wiąże i eliminuje metale ciężkie. Dzięki temu poprzez oddziaływanie zbliżone do probiotyku – wspomaga regenerację i rekonwalescencję organizmu, który codziennie narażony jest na długotrwały stres lub inne obciążenia.

Chlorofil do picia DuoLife zawiera:

 
Chlorofilina

„posiada silne właściwości alkalizujące, pobudza eliminację potencjalnie szkodliwych toksyn i karcinogenów z organizmu, opóźnia procesy utleniania komórkowego, zapobiega przedwczesnemu starzeniu i eliminuje wolne rodniki. W ten sposób wzmacnia immunologię organizmu, optymalizuje i utrzymuje dobry stan zdrowia. Dzięki zawartości miedzi, która jak żelazo doskonale transportuje tlen, cząsteczki chlorofiliny są w stanie podróżować po całym organizmie. Zawdzieczają to swojej budowie – zbliżonej do cząsteczki hemu znajdującego się w naszej krwi. Dlatego też nazywana jest nawet „zieloną krwią”.

Jęczmień

uznawany jest za doskonałe źródło rozpuszczalnego błonnika pokarmowego. Dodatkowo ma silne właściwości przeciwutleniające, a dzięki bogactwu witamin i składników mineralnych pomaga utrzymać równowagę kwasowo-zasadową w organizmie.

Lucerna

jest niezastąpionym źródłem białka. Dzięki czemu wzmacnia, oczyszcza w naturalny sposób oraz przyspiesza regenerację organizmu.

Olejek miętowy

od setek lat jest znany i stosowany jako doskonały środek antyseptyczny. Oznacza to, że wyjątkowo skutecznie wspomaga oczyszczanie organizmu, niszcząc drobnoustroje zagrażające sprawnemu funkcjonowaniu układu immunologicznego. Ponadto pomaga w zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej.

Chlorella

jest najbogatszym znanym obecnie źródłem chlorofilu. Dzięki temu, że jest wyjątkowo bogata w aminokwasy, witaminy i minerały, których koncentracja jest znacznie wyższa niż u roślin lądowych, należy do grupy „superfoods”. Skutecznie pomaga pozbyć się z organizmu toksyn, metali ciężkich oraz chemikaliów.

Innowacyjne połączenie naturalnych składników zawartych w DuoLife Chlorofil nie zawiera żadnych konserwantów oraz stabilizatorów smaku. Biologicznie czynne składniki tego produktu gwarantują najwyższą jakość i zwiększoną przyswajalność.”

Cena Chlorofilu do picia Duolife 750 ml

Za butelkę Chlorofilu o pojemności 75 ml możesz zapłacić już od 83,80 zł!

Cena 106 zł – gdy kupujesz jako Klient niezalogowany.

Załóż konto Klienta i kup w cenie 94,90 zł

Zwróć uwagę na wielkość zakupów w Twoim koszyku.
Klubowicz, który zakupi produkty o wartości 250 punktów, dokonuje pierwszego zakupu w cenie Klienta 94,90 zł,
a każdy kolejny zakup w cenie Klubowicza 83,80 zł.

Za zakup Chlorofilu otrzymasz 50 punktów.

Załóż konto Klienta lub Klubowicza.

A wiesz o tym, że w każdym miesiącu możesz otrzymać aż 2! butelki Chlorofilu – każda w cenie 1 zł!!!

Chcesz dowiedzieć się więcej, dlaczego warto założyć konto jako Klubowicz? Jakie dodatkowe korzyści przysługują w programie lojalnościowym?
Przeczytaj więcej informacji.

Artykuły przedstawione na tej stronie nie mają charakteru porad medycznych.

Pamiętaj, że wszystkie informacje o produktach, zawarte na naszej stronie, mają charakter informacyjny i edukacyjny.
Porady medyczne są udzielane przez lekarzy na infolinii medycznej. Jeśli chcesz kontakt do naszego lekarza, to skontaktuj się z nami.
Teksty zawarte na stronie nie służą do diagnozowania, ani do leczenia.
W przypadku wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem.
Produkty DuoLife to środki spożywcze, suplementy diety oraz produkty kosmetyczne. Nie są lekami. Dlatego pamiętaj, że suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.

Co daje mi picie Chlorofilu?

Zastępuję nim 2 filiżanki kawy dziennie. Dodaje mi energii, odświeża oddech i smak. Oprócz tego sprawia, że picie wody w ciągu dnia stało się przyjemniejsze (do szklanki wody 300 ml dodaję ‚tak na oko” łyżkę do smaku).
Gdy byłam chora na covid piłam go, by dotlenić organizm. Ktoś powie „placebo”, ale mi łatwiej się oddychało.