Szampon aloesowy DuoLife

Uwaga!

W czerwcu 2023r. formuła szamponu aloesowego została ulepszona -> aktualny produkt i jego opis znajdziesz tutaj Szampon aloesowy Pro Aloe Daily Shampoo 210 ml
a z tego linku, kupisz kosmetyk bezpośrednio u Producenta.

Aloesowy szampon DuoLife to nowość wprowadzona na rynek we wrześniu 2020r.

DuoLife Beauty Care Aloes Daily Shampoo w odróżnieniu od DuoLife Keratin Hair Complex Advanced Formula Shampoo to szampon do codziennego stosowania.

Aloesowy szampon DuoLife

pojemność 220ml

Kliknij „Kup teraz”
i przejdź do sklepu Producenta.

Na swojej stronie Producent pisze: „DuoLife Beauty Care Aloes Daily Shampoo – aloesowy szampon DuoLife o przyjemnym zapachu, zawiera unikalne połączenie ekstraktów roślinnych, naturalnego octu oraz protein owsa. Łagodne substancje myjące delikatnie i skutecznie oczyszczają włosy i skórę głowy. Proteiny nawilżają i pielęgnują, ekstrakty z pokrzywy, skrzypu, aloesu, żeń-szenia syberyjskiego oraz bambusa wzmacniają i odświeżają, a ocet jabłkowy nabłyszcza, ułatwia rozczesywanie i wygładza włosy.”

Szampon jest przeznaczony do codziennego stosowania dla każdego typu i rodzaju włosów.

Cena aloesowego szamponu DuoLife
(DuoLife Beauty Care Aloes Daily Shampoo 220ml)

Kupuj już od 45zł!

Cena 65zł – gdy kupujesz jako Klient niezalogowany.

Załóż konto Klienta i kup w cenie 55zł

Zwróć uwagę na wielkość zakupów. Klubowicz, który zakupi produkty o wartości 250 punktów, to pierwszy zakup ma w cenie 55zł,
a każdy kolejny zakup w cenie 45zł.

Załóż konto Klienta lub Klubowicza.

Chcesz dowiedzieć się więcej, dlaczego warto założyć konto jako Klubowicz? Jakie dodatkowe korzyści przysługują w programie lojalnościowym?
Przeczytaj więcej informacji.