Szampon aloesowy DuoLife

Uwaga!

W czerwcu 2023r. formuła szamponu aloesowego została ulepszona -> aktualny produkt i jego opis znajdziesz tutaj Szampon aloesowy Pro Aloe Daily Shampoo 210 ml
a z tego linku, kupisz kosmetyk bezpośrednio u Producenta.

Aloesowy szampon DuoLife to nowość wprowadzona na rynek we wrześniu 2020r.

DuoLife Beauty Care Aloes Daily Shampoo w odróżnieniu od DuoLife Keratin Hair Complex Advanced Formula Shampoo to szampon do codziennego stosowania.

Aloesowy szampon DuoLife

pojemność 220ml

Kliknij „Kup teraz”
i przejdź do sklepu Producenta.

Na swojej stronie Producent pisze: „DuoLife Beauty Care Aloes Daily Shampoo – aloesowy szampon DuoLife o przyjemnym zapachu, zawiera unikalne połączenie ekstraktów roślinnych, naturalnego octu oraz protein owsa. Łagodne substancje myjące delikatnie i skutecznie oczyszczają włosy i skórę głowy. Proteiny nawilżają i pielęgnują, ekstrakty z pokrzywy, skrzypu, aloesu, żeń-szenia syberyjskiego oraz bambusa wzmacniają i odświeżają, a ocet jabłkowy nabłyszcza, ułatwia rozczesywanie i wygładza włosy.”

Szampon jest przeznaczony do codziennego stosowania dla każdego typu i rodzaju włosów.

Cena aloesowego szamponu DuoLife
(DuoLife Beauty Care Aloes Daily Shampoo 220ml)

Pamiętaj, by po przejściu na stronę Producenta, od razu założyć konto Klienta lub Klubowicza. Dzięki temu otrzymasz rabat już na pierwsze zakupy!

Załóż konto Klienta – jeśli Twoje zakupy wyniosą do 249 punktów.

Załóż konto Klubowicza, jeśli planujesz zakupy za min. 250 punktów.

Zwróć uwagę, że składając pierwsze zamówienie za minimum 500 punktów, otrzymasz pierwszy Promocyjny Produkt za 5 zł.

Składając pierwsze zamówienie powyżej 1000 punktów otrzymasz status konta VIP i dostęp do jeszcze większej liczby Promocji.

Załóż konto Klienta lub Klubowicza.

Chcesz dowiedzieć się więcej, dlaczego warto założyć konto jako Klubowicz? Jakie dodatkowe korzyści przysługują w programie lojalnościowym?
Przeczytaj więcej informacji.