peeling kolagenowy do twarzy

Peeling kolagenowy 2 w 1 DuoLife

Peeling kolagenowy 2 w 1 DuoLife jest dwufunkcyjny czyli enzymatyczno – mechaniczny. Dzięki zawartym składnikom aktywnym łagodnie i skutecznie usuwa martwy naskórek i dzięki temu nadaje skórze promienny wygląd.

Peeling kolagenowy

2 w 1 DuoLife

50 ml

 
Kliknij  przycisk
i przejdź na zakupy do sklepu Producenta.

Uwaga!

Tak samo, jak inne produkty DuoLife możesz kupować z różnymi rabatami.

Na początek – możesz:

  • nie zakładać konta i zapłacić pełną kwotę – kupując bezpośrednio u Producenta, czyli 98,60 zł
  • możesz zmniejszyć cenę, wystarczy, że założysz konto Klienta lub Klubowicza (Klubowicza się bardziej opłaca) i wtedy od razu podczas pierwszego zakupu zapłacisz 83,80 zł. I jeśli założysz sobie konto Klubowicza i podczas tego lub kolejnego zakupu zgromadzisz jednorazowo min. 250 pkt, to od kolejnego zakupu
  • masz cenę Klubową, czyli 69 zł.

Za Peeling kolagenowy 2 w 1 DuoLife otrzymasz 29 punktów.

Zakładając konto Klubowicza dajesz sobie dodatkowo dostęp do wielu promocji, produktów w ramach Bonusa Lojalnościowego (co miesiąc po 3 produkty, każdy w cenie 1 zł), konta VIP i dodatkowych promocji…

Jak stosować Peeling kolagenowy 2 w 1 DuoLife? 

  • Peeling nałóż na wilgotną twarz i pozostaw na około 10 minut.
  • Wykonaj delikatny masaż twarzy
  • Zmyj produkt letnią wodą
  • Rekomendujemy stosowanie peelingu maksymalnie 2 razy w tygodniu.
  • Ważne! Nie stosuj peelingu na uszkodzoną skórę! Nie stosuj także w przypadku nadwrażliwości na któryś ze składników.

Poznaj składniki aktywne kolagenowego peelingu do twarzy:

 

peeling 2 w Duolife to wsparcie dla skóry

Indeks naturalności peelingu do twarzy wynosi aż 92,3%. Indeks określenia naturalności produktów kosmetycznych według metody zawartej w Normie ISO 16128.

To produkt 2 w 1 dlatego, że zawiera wyjątkowe połączenie peelingu enzymatycznego oraz drobnoziarnistego. Zawarta w nim papaina (naturalny enzym roślinny), łagodnie i skutecznie usuwa martwy naskórek w sposób enzymatyczny. A zmielone drobinki słodkich migdałów, moreli oraz orzecha włoskiego zapewniają skórze łagodny, a zarazem efektywny peeling mechaniczny.

Stanowi on komplementarne uzupełnienie dla kosmetyków kolagenowych DuoLife. Regularne stosowanie peelingu (maksymalnie 2 razy w tygodniu) przyczynia się do lepszych efektów w stosowaniu pozostałych produktów pielęgnacyjnych (kremy, maska, serum, hydraty – Face Platinum, Elixir Rose).

W badaniach in vivo udowodniono, że Kompleks Peelmoist™ Molecular Film zapewnia natychmiastową poprawę nawilżenia skóry już po 12 godzinach od zastosowania (o 12,3%), dając z czasem jeszcze lepsze efekty! Już po 24 godzinach nawilżenie wzrasta do 23,1%, a po 20 dniach stosowania aż do 35,4%. Składnik ten wykazuje długotrwały efekt utrzymujący poziom nawilżenia skóry.

Dziś w nowościach pojawił się także

tonik kolagenowy do twarzy