Peeling cukrowy do ciała DuoLife

Jak słodki może być domowy zabieg z produktem Peeling cukrowy do ciała DuoLife? Przekonaj się na własnej skórze 😉 Skorzystaj z kompleksowego zabiegu i rozkoszuj się czystą, dzięki użyciu żelu aloesowego do kąpieli, gładką z peelingiem cukrowym i cudownie pachnącą i nawilżoną skórą z masłem kolagenowym.

Peeling cukrowy do ciała DuoLife
(DuoLife Beauty Care Chlorofil Body Scrub)

pojemność 200 ml

Kliknij „Kup teraz”
i przejdź do sklepu Producenta.

Więcej informacji ze strony Producenta:

„Detoksykacyjno-dotleniający cukrowy peeling do ciała DuoLife Chlorofil Beauty Care to starannie skomponowane połączenie najlepszych składników, które stymulują mikrokrążenie oraz oczyszczają skórę i poprawiają jej właściwości chłonne.  Zastosowanie unikalnej Formuły Ashedo 24/7 Nutri-FormTM, której podstawą są olej z awokado i masło shea, sprawia, że peeling idealnie nawilża, odżywia i poprawia elastyczność skóry.

Najnowsze doniesienia naukowe potwierdzają bezpośredni związek pomiędzy zdrowiem i samopoczuciem a wyglądem i kondycją skóry. Skóra jest największym organem naszego organizmu, połączonym bezpośrednio z układem nerwowym. Rozwój nauki doprowadził do przełomu w postrzeganiu roli i znaczenia połączenia mózg-skóra oraz do powstania nowej gałęzi medycyny: psychodermatologii. Skóra i mózg rozwijają się z tej samej blaszki zarodkowej – ektoblastu, z czego niewątpliwie może wynikać wzajemne oddziaływanie pomiędzy nimi. Bezpośredni związek pomiędzy zdrowiem i samopoczuciem a wyglądem i kondycją skóry został potwierdzony licznymi badaniami. Prawdziwy przełom stanowi połączenie wewnętrznej suplementacji z produktami działającymi od zewnątrz.
Kompleksowe i holistyczne podejście do kwestii dbania o zdrowie i organizm stało się początkiem naszych poszukiwań. Ich efektem jest zupełnie nowa kategoria produktowa, która stanowi idealne uzupełnienie suplementacji produktami DuoLife. Dzięki zastosowaniu zastrzeżonej formuły 24/7 Nutri-Form™, która doskonale sprawdza się dla każdego rodzaju cery i o każdej porze roku, kosmetyki DuoLife Beauty Care wykorzystują najnowsze doniesienia naukowe dla optymalnego odżywienia skóry, płynącego prosto z natury.
Seria DuoLife Beauty Care jest odwzorowaniem składu produktów z linii Liquid Formula wzbogaconych o zastrzeżone formuły aktywne maksymalizujące efekty działania kosmetyków.”

Cena Peelingu cukrowego z chlorofilem do ciała DuoLife
(DuoLife Beauty Care Chlorofil Body Scrub)

Cena już od 59 zł!

Cena 79 zł – gdy kupujesz jako Klient niezalogowany.

Załóż konto Klienta i kup w cenie 69 zł

Zwróć uwagę na wielkość zakupów.
Klubowicz, który zakupi produkty o wartości 250 punktów, dokonuje pierwszego zakupu w cenie Klienta 69 zł,
a każdy kolejny zakup w cenie Klubowicza 59 zł.

Załóż konto Klienta lub Klubowicza.

Chcesz dowiedzieć się więcej, dlaczego warto założyć konto jako Klubowicz? Jakie dodatkowe korzyści przysługują w programie lojalnościowym?
Przeczytaj więcej informacji.

Sample: Próbki peelingu cukrowego do ciała
DuoLife Beauty Care Chlorofil Body Scrub

pojemność 5 ml x 10 sztuk

Nie chcesz kupować całego opakowania,
bo chcesz wyrobić sobie
najpierw opinię?

Kup razem z koleżankami próbki
i przetestuj.

Kliknij „Kup teraz”
i przejdź do sklepu Producenta.