Pasta do zębów wybielająca DuoLife

Pasta do zębów wybielająca DuoLife wchodzi w skład zestawu past do zębów DuoLife Day & Night Beauty Care (2x50ml)

To skuteczne, bezkrzemionkowe pasty do zębów. Wzbogacone o ogromną ilość substancji odżywczych (ich indeks naturalności wynosi aż do 98% – zgodnie z normą ISO). Pasty są też dostosowane do zegara biologicznego i rytmu dobowego, co zapewnia kompleksową ochronę i pielęgnację zębów oraz dziąseł. Odpowiednia pielęgnacja powinna uwzględniać różnorodność procesów zachodzących w jamie ustnej w ciągu dnia i w trakcie nocnego odpoczynku. Właśnie dlatego skomponowaliśmy dwie oddzielne pasty do zębów, które są odpowiedzią na problemy, na które zęby i dziąsła są narażone zarówno w dzień, jak i w nocy, a przy tym gwarantują intensywne wybielanie.

Pasta do zębów wybielająca DuoLife

Zestaw past do zębów DuoLife Day & Night Beauty Care (2x50ml)

Zestaw 2 past po 50 ml

Kliknij „Kup teraz”
i przejdź do sklepu Producenta.

Cztery sekrety skuteczności past DuoLife Day & Night Beauty Care


Środek ścierający – w pastach DuoLife Day & Night Beauty Care szkodliwą dla zębów krzemionkę zastąpiono opatentowanym szkłem wulkanicznym (perlitem) i mąką ryżową, surowcami o 100% indeksie naturalności. Dzięki temu ta niezwykła kompozycja zapewnia skuteczne oczyszczenie zębów. A z kolei odpowiedni kształt i wielkość uziarnienia obu substancji pozwala także rozjaśniać zęby bez ryzyka uszkodzeń szkliwa. Dodatkowo szkło wulkaniczne niweluje nierówności i wzmacnia efekt rozjaśnienia płytki nazębnej.

Mechanizm działania – tradycyjnie stosowane substancje ścierające, wybielające i abrazyjne ingerują w konstrukcję szkliwa, naruszając jego strukturę. Do najczęściej używanych należy krzemionka, która niszczy powłokę chroniącą zębinę i sprzyja pojawianiu się nowych ubytków oraz próchnicy, która może prowadzić do wielu przewlekłych chorób. Zniszczone przez krzemionkę szkliwo staje się podatne na dalsze przebarwieni, co – chcąc utrzymać efekt białych zębów, wymusza ścieranie jego kolejnych warstw.

W pastach DuoLife Day & Night Beauty Care, jako jeden z nielicznych producentów, zamiast krzemionki zastosowaliśmy hydroxyapatyt, zwany też płynnym szkliwem. Ten wyjątkowy surowiec wbudowuje się w strukturę zęba, dzięki temu nadbudowuje kolejne warstwy szkliwa i przyśpiesza proces remineralizacji, wzmacniając jednocześnie efekty wybielenia oraz lśniących i białych zębów.

Ochrona szkliwa – fundamentalnym składnikiem szkliwa jest pryzmat zawierający miliony kryształów hydroxyapatytu. Stosowane każdego dnia środki higieny, dieta i styl życia oraz upływ czasu wpływają na jego strukturę, a tym samym na kondycje zębów i dziąseł. Z wiekiem szkliwo ściera się, a zęby stają się bardziej podatne na przebarwienia i ubytki. Zawierające hydroxyapatyt pasty DuoLife Day & Night Beauty Care to najlepszy wybór. Hydroxyapatyt wzmacnia zęby i skutecznie chroni je przed działaniem czynników zewnętrznych oraz procesów zachodzących w ciągu dnia i nocy w jamie ustnej.

Substancje słodzące – substancje słodzące nadają pastom przyjemny smak i zapach, bez nich mycie zębów wymagałoby dużego samozaparcia. Pasty do zębów DuoLife Day & Night Beauty Care zawierają tylko naturalne substancje słodzące – stewię, sorbitol i ksylitol, zamiast pupularnej sacharyny lub sukralozy. Dodatkowo ksylitol pomaga chronić zęby przed próchnicą, sprzyja mineralizacji oraz poprawia właściwości odżywcze i buforujące śliny.

Nie lubimy:
triklosanu, laurylosiarczanu sodu (SLS), sztucznych słodzików, fluorków, glikoli, parabenów oraz mikroplastiku czy krzemionki, dlatego te substancje nie są zawarte w zestawie past DuoLife Day & Night Beauty Care

Cena pasty do zębów wybielającej DuoLife

Zestaw past do zębów DuoLife Day & Night Beauty Care (2x50ml)

Cena już od 39,90 zł!

Jeśli nie chcesz konta klienta – kup bez logowania – otrzymasz cenę bez rabatów: 59,90 zł.

Załóż konto Klienta i kup w cenie 49,90 zł

Zwróć uwagę na wielkość zakupów.
Klubowicz, który zakupi produkty o wartości 250 punktów, dokonuje pierwszego zakupu w cenie Klienta 49,90 zł,
a każdy kolejny zakup w cenie Klubowicza 39,90 zł.

Załóż konto Klienta lub Klubowicza.

Chcesz dowiedzieć się więcej, dlaczego warto założyć konto jako Klubowicz? I dlaczego nasi Klubowicze płacą za tą ten zestaw past tylko 3,90zł?!!! Dowiesz się także jakie dodatkowe korzyści przysługują w programie lojalnościowym.
Przeczytaj więcej informacji.

Sample: Próbki zestawu past do zębów
DuoLife Day & Night Beauty Care

pojemność 3ml
5 x Day & 5 x Night

Nie chcesz kupować całego opakowania,
bo chcesz wyrobić sobie
najpierw opinię?

Kup razem z koleżankami próbki
i przetestuj.

Kliknij „Kup teraz”
i przejdź do sklepu Producenta.

Uwielbiam ją!

Pasta do zębów wybielająca DuoLife sprawiła, że chętniej się uśmiecham.

Zawsze miałam kompleksy, że moje zęby nie są ładne, ani śnieżnobiałe. Byłam nawet na wybielaniu zębów w gabinecie stomatologicznym, ale były to bolesne zabiegi, biała dieta wykańczała, zęby stawały mocno wrażliwe. Efekt rozjaśnienia zębów zobaczyłam już po zużyciu pierwszego opakowania!!

Fakt, że nie zawiera fluoru bardzo mnie ucieszył. Koncepcja wybielania zębów przez noc, bez żadnych nakładek – to coś dla mnie. Wybielanie zębów nocą nie zakłóca mojego snu.

Rewelacja!